top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

MEETCH - DIGITAL DANCE SHOW

W sobotę o godzinie 23:00

DIGITAL DANCE z MEETCH w Radio Safira 🎵


Dzisiaj o godzinie 23:00 na antenie Radio Safira, Meetch zaprasza Was na muzyczne szaleństwo w audycji "Digital Dance Radio". Będzie to noc pełna elektryzujących dźwięków i tanecznych rytmów, które zagwarantują niezapomnianą zabawę aż do późnych godzin.


Rozpoczniemy wieczór z energetycznym "Night Is Closing" Victora Lou, a następnie pozwólcie sobie na chwilę euforii z "Ain’t No Mountain High Enough" w wykonaniu Block & Crown. DJ Katch podkręci atmosferę swoim hitem "Get It On Tonight", a Gorgon City zabierze nas w podróż z "Lost & Found", gdzie towarzyszyć nam będzie Drama.


"Move" Soon & Sioxx to gwarancja dynamicznego brzmienia, a "Dreams" Gryffina wprowadzi Was w świat marzeń. B Martin, Tyson Bay & Bassbears z utworem "Skin" oraz Boiler z "Best Friend (Never Let Me Down)" dostarczą Wam porcji emocji i intensywności.


GotSome z utworem "Never Again", w którym usłyszycie głos Lilly Ahlberg, oraz "The One" od Hannah Wants z gościnnym udziałem ARA, to propozycje, które z pewnością zachwycą fanów nowoczesnych brzmień. LF SYSTEM z "Hungry (For Love)" oraz "Redemption" Mahmuta Orhana to kolejne utwory, które podkreślą unikalny charakter audycji.


Mr. Belt & Wezol & Millean w "Fool", gdzie wokalem wspiera ich Betty Bloom, oraz "Metaphysical" Ship Wrek z gościnnym udziałem Bipolar Sunshine, to kolejne taneczne hity, które usłyszycie w tym wieczorze. Na zakończenie, Sebastien Leger z "Extassy" dostarczy Wam ostatniej dawki energetycznych dźwięków przed północą.


Zapraszamy w sobotę o 23:00!


 

bottom of page