top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Movement Christian Radio Transform

W poniedziałek o godz. 18.00 i 22.30


W nadchodzący poniedziałek w Radio Safira zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - premierę audycji "Movement Christian". Odkryjcie z nami nową przestrzeń, w której współczesna muzyka chrześcijańska łączy siły z elektroniką i worshipem, tworząc unikalne doświadczenie duchowe. Pierwszy odcinek rozpocznie się o godzinie 18.00, a drugi pozwoli Wam zanurzyć się w dźwiękach o godzinie 22.30.


🎶 Segment 1 przedstawi energiczne utwory zespołu Transform, takie jak "Praise Adonai" i "Catch My Fall", które wprowadzą Was w stan uwielbienia i adoracji. Nie zabraknie również elektronicznych brzmień od Jesus Loves Electro w "Made To Be", a KickOff DJs z "Get It Out" i "Far From Home" zapewnią dawkę rytmicznej inspiracji. L.E.D. z utworem "United" przypomni o sile jedności w Chrystusie.


🎵 Segment 2 zabierze Was w podróż przez remiksy uwielbieniowe i inspirujące utwory, które poruszą Wasze serca. Elevation Worship w wersji Gui Brazil & GV3 "Praise" oraz Soul Survivor Remix "Saviour Of The World" Bena Cantelona wprowadzą Was w refleksyjny nastrój uwielbienia. Chris Howland & Heart Youth "Never Let Me Down" oraz Cloud2Ground z "The Gate (Beautiful)" dodadzą głębi Waszej duchowej podróży. Transform powróci z "I See You Moving", a Johnny Vergel "Revival" i God’s Warrior "The Great Amen" zakończą odcinek mocnym akcentem nadziei i odnowy.


Poniedziałek 18.00 i 22.30. Dołączcie do nas w "Movement Christian Show" w Radio Safira i pozwólcie muzyce prowadzić Was przez historie wiary, nadziei i miłości.


 


Comments


bottom of page