top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Movement Christian Radio Transform

W poniedziałek o godz. 18.00 i 22.30


W poniedziałek, kolejna odsłona Movement Christian Transform. Przygotuj się na dwie części programu pełne inspirującej muzyki chrześcijańskiej, która dotknie Twojego serca i umysłu. Rozpoczynamy o godzinie 18.00, a drugą część naszego muzyczno-duchowego spotkania zaplanowaliśmy na godzinę 22.30.


W pierwszym segmencie usłyszysz utwory, które łączą w sobie energię i głębokie przesłanie. Crossfya z "Lifesaver" otworzy nasze serca na nadzieję, a "We Are Near The End" od God’s Warrior przypomni o bliskości końca czasów. Leeland w remiksie Gui Brazil z "Way Maker" doda nam sił w trudnych chwilach, a Chris Howland w "Don’t Be Scared" zachęci do pokonywania lęków. Mr. Clottey z "Closer" pokaże drogę do bliższej relacji z Bogiem, a Samuel Zamora w "Mi Esperanza" i Transform w remiksie Jasona Deroche z "The Psalm" przypomną o sile wiary i nadziei.


Drugi segment, który rozpocznie się o godzinie 22.30, to kontynuacja naszej duchowej podróży. Type 41, Prophetika i Tiff Lacey w "Firstborn" (Type 41’s Fly Away Remix) przeniosą nas w świat nadziei i wyzwolenia. "Trust" od G-Powered, "Get On Up" Scotta Blackwella i "Pure Soul" od God’s Warrior będą przypomnieniem o mocy zaufania i czystości ducha. Transform z "Catch My Fall" i God’s Warrior w "The Great Amen" (feat. Goshen Sai) zakończą wieczór przesłaniem miłości, nadziei i wsparcia.


Dołącz do nas w poniedziałek o godz. 18.00 i 22.30 aby doświadczyć mocy muzyki chrześcijańskiej.


 


Comments


bottom of page