top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Movement Christian Radio Transform

W poniedziałek o godz. 18.00 i 22.30 na fali Radio.Safira.FM


Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy Radio.Safira.FM na wyjątkową audycję Christian Movement Radio, która wypełni wasze serca i umysły duchową energią i pozytywnymi wibracjami. Już w najbliższy poniedziałek, rozpoczniemy naszą podróż w dwóch odsłonach – pierwsza część o godzinie 18.00, a druga o 22.30. To będzie kolejna, cotygodniowa okazja, by doświadczyć muzyki, która łączy wiarę z nowoczesnym brzmieniem.


Część pierwsza rozpocznie się energetycznymi utworami, które skierują wasze myśli ku pozytywnym przesłaniom i umocnieniu ducha. Usłyszycie takich artystów jak Chris Howland z porywającym „Don’t Be Scared” czy DJ Jireh zachęcający w „Don’t Look Back”, a także pełne nadziei dźwięki w wykonaniu God’s Warrior w „We Are Near The End”. Nie zabraknie również remiksów, które nadały nowe życie znanych pieśni – przykładem może być „Way Maker” w wersji Gui Brazil czy „Praise In Jerusalem” w remixie Kevina Aleksandera.


W części drugiej, która rozpocznie się o godzinie 22.30, kontynuować będziemy naszą muzyczną podróż duchową z jeszcze większą intensywnością. Bright Ones w utworze „You’re Gonna Be OK” przypomną o nadziei, nawet w trudnych chwilach, a unikalne brzmienia Maverick City & Elevation Worship w remiksie „Jireh” poruszą najgłębsze zakątki waszych serc. Audycja będzie także okazją do odkrycia utworów pełnych głębokiej adoracji i oddania, jak „All My Life Is Jesus” od God’s Warrior czy „Without You” w wykonaniu Jesus Loves Electro & Eric Tryland.


Radio.Safira.FM & Christian Movement Radio to nie tylko muzyka – to podróż, która zbliża nas do siebie nawzajem i do wiary, przynosząc pokój i nadzieję w codziennej gonitwie. Niech ten poniedziałek stanie się dla Was chwilą refleksji i duchowego wzrostu.


 


Comments


bottom of page