top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Music As Medicine - Gość: O&G

🎶 Wtorek o godz. 23.00

🎉🔊 Wtorkowe wieczory ożywają w Radio Safira o godzinie 23:00 z audycją "MUSIC AS MEDICINE" prowadzoną przez niesamowitego CLAINA! 🌙🎵


🌟 Tym razem zapraszamy na wyjątkowy odcinek "EXOTIC HOUSE" z gościnnym udziałem O&G. Przygotuj się na energetyczne brzmienia, które rozbudzą Twoje zmysły i podniosą na duchu!


🎶 Rozpoczniemy od hipnotyzującego "ID" od Oh'mem & Gascón, przejdziemy przez rytmiczne "Panama Go" Manybeata, aż do gorących "Los tamales" Dennisa Cruza. Każdy utwór to podróż do egzotycznego świata house'u i progresywnego techno.


💥 Gościnny mix O&G to prawdziwa muzyczna uczta! Odkryj z nami "Samaba" Peppe Citarelli, zanurz się w "Afro Latinism" Joeskiego, a następnie daj się ponieść "Bamboleo" Sllash Doppe.


✨ "A la Luna" Mademoiselle Sabah wprowadzi Cię w oniryczny nastrój, a "Lo que te gusta" Oh´mem & Gascón - Vandam doda energii na resztę nocy.


🌌 Posłuchaj "Coco Bongo" Tom Tyger & Nico de Andrea oraz innych niesamowitych utworów, które zamienią Twoją wtorkową noc w niezapomniane muzyczne doświadczenie.


🔥 Dołącz do nas w podróż pełną pasji, rytmu i niesamowitych wibracji. "MUSIC AS MEDICINE" z CLAINEM - w Radio Safira. Wtorek, godzina 23:00. Bądź z nami! 🔥


 

Comments


bottom of page