top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Music in the Air, Uplifting Only, Digital Dance Radio, M.G. Kelly and... Andy Chrisman

Sobota w Radio Safira zapowiada się naprawdę wyjątkowo! Przygotuj się na pełen wachlarz muzycznych doznań

Oto, co na Was czeka:


Worship with Andy Chrisman – Thanksgiving Worship - Już od wczesnych godzin porannych, zanurz się w duchowe dźwięki i hymny pełne wdzięczności. Będzie to wyjątkowa podróż muzyczna, podczas której usłyszysz utwory takie jak "Easy To Praise" Patricka Mayberry, poruszające "The Lord’s Prayer (It’s Yours)" Matta Mahera, aż po pełne emocji brzmienia w wykonaniu Jeremy’ego Riddle'a i innych. To czas na refleksję i duchowe przebudzenie.


YOUR 90s REWIND z M.G. Kelly - o 13:30. Przenieś się w czasie do lat 90. i przeżyj ponownie te niezapomniane chwile z muzyką, która definiowała całą dekadę. Będzie to mieszanka różnorodnych gatunków - od hip-hopu Willa Smitha, przez soulowe brzmienia Whitney Houston, aż po rockowe dźwięki Nirvany. Każdy miłośnik muzyki z lat 90. znajdzie coś dla siebie.


KAPITAN VILLAHANGAR w Music in the Air - o 16:30. Otwórz się na eksplorację nowych brzmień elektronicznych. Kapitan Villahangar zaprasza na muzyczną podróż, podczas której usłyszysz dynamiczne remiksy i nowoczesne interpretacje znanych utworów. UNMÏRRORED jako gość specjalny, dodaje programowi niepowtarzalnego charakteru. To czas na odkrywanie nowych wymiarów muzyki elektronicznej.


ORI UPLIFT w Uplifting Only - o 21:00. Zanurz się w świat czystej instrumentalnej muzyki z 5 ekskluzywnymi światowymi premierami. To nie będzie zwykła audycja, to będzie muzyczna podróż, która poprowadzi Cię przez różnorodne krajobrazy dźwiękowe. Od eterycznych melodii SounEmot, przez oniryczne brzmienia illitheasa, aż po monumentalne kompozycje Rayana Myersa.


MEETCH w Digital Dance Radio - o 23:00. Zakończ dzień pełen muzyki z wyjątkowym setem tanecznych utworów. MEETCH, znany ze swojej energii i kreatywności, przyniesie mieszankę nowoczesnych hitów dance i elektroniki. To będzie wieczór, podczas którego nie sposób będzie usiedzieć w miejscu. Od dynamicznego "Headnoise" Martina Ikina, po rytmiczne "I Wanna Dance" Jonasa Blue, każdy utwór to zaproszenie do tańca.


Zapraszamy do wspólnego świętowania muzyki w Radio Safira w tę sobotę. Bądź z nami i daj się ponieść muzycznym emocjom!


 

Comments


bottom of page