top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Muzyczne Fascynacje

Casting Crowns - w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 i g. 21.00 na antenie Radia Safira


Cześć wszystkim słuchaczom, witajcie w audycji Muzyczne Fascynacje! Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami historią jednego z moich ulubionych zespołów chrześcijańskich - Casting Crowns.

Casting Crowns to zespół, który powstał w 1999 roku w stanie Georgia w USA. Grupa składa się z siedmiu członków, z których każdy ma swoją unikalną historię i powołanie. Jeden z założycieli zespołu, Mark Hall, był pastorem kościoła w Gainesville, gdzie zaczął pisać piosenki dla swojego zespołu młodzieżowego. Kiedy Casting Crowns zaczęło działać na pełny etat, Mark zdecydował się zrezygnować z pracy pastora, aby skupić się na muzyce.

Casting Crowns odniosło ogromny sukces w krótkim czasie, zdobywając wiele nagród, w tym nagrodę Grammy w 2006 roku za najlepszy album pop/chrześcijański. Ich piosenki, takie jak "Who Am I", "Voice of Truth" i "Praise You in This Storm", dotknęły serc milionów ludzi na całym świecie. Ale Casting Crowns to nie tylko muzyka - to również wiara i posługa. Członkowie zespołu aktywnie angażują się w życie swojego kościoła i społeczności lokalnej, organizując wydarzenia dla młodzieży, koncerty charytatywne i wiele innych działań.

Dla mnie Casting Crowns to zespół, który przypomina mi, że Bóg jest zawsze z nami, nawet w trudnych momentach. Ich piosenki są inspirujące i pełne nadziei, a ich historia pokazuje, że nawet z małych początków można osiągnąć wielkie rzeczy, jeśli kierujemy się wolą Bożą.

Dzięki, że byliście dzisiaj ze mną. Przypominam, że Casting Crowns to tylko jeden z wielu wspaniałych zespołów chrześcijańskich, których muzyka może inspirować i dodawać sił w codziennym życiu. Cieszę się, że mogłem się z Wami podzielić tą historią i mam nadzieję, że pozostanie ona w Waszej pamięci na długo. Zapraszam na całą godzinę grania Casting Crowns!


Do usłyszenia w kolejnym programie w najbliższą niedzielę o godz. 14.00 i g. 21.00. Zaprasza Witold Augustyn.


 

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page