top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Muzyczne fascynacje - Hillsong United

Audycja w niedzielę o godz. 14.00 i 21.10

Witajcie na antenie Radia Safira! W niedzielę o godz. 14.00 i 21.10 mamy dla was wyjątkową audycję, poświęconą jednemu z najbardziej inspirujących zespołów chrześcijańskich - Hillsong United. A szczególnie skupimy się na ich ostatnim albumie "Of Dirt And Grace".

Muzyka Hillsong United jest jednocześnie pełna mocy i niosąca głębokie przesłanie wiary. Zespół ten jest częścią większego ruchu kościelnego o nazwie Hillsong Church, który powstał w Australii i rozprzestrzenił się na całym świecie. Ich muzyka dotyka serc i przemawia do wielu osób, niezależnie od wieku i przekonań religijnych.

Album "Of Dirt And Grace" jest wyjątkowy, ponieważ został nagrany na żywo w Izraelu. Zespół postanowił uchwycić ducha i atmosferę tego historycznego miejsca, co sprawia, że album jest niezwykle autentyczny i pełen emocji.

Jednym z niesamowitych utworów z tego albumu jest "Here Now (Madness)". Ta piosenka jest prawdziwym wyznaniem oddania Jezusowi. Tekst przypomina nam, że niezależnie od naszych grzechów i niedoskonałości, Jezus jest tutaj i jest gotowy przyjąć nas w swoje ramiona. To prawdziwe wezwanie do oddania się Mu całkowicie.

Kolejnym utworem, który warto wymienić, jest "Touch the Sky". Ta piękna ballada zachęca nas do kroczenia w wierze i sięgania po więcej. Tekst przypomina nam, że Jezus jest naszym przewodnikiem, który prowadzi nas przez życie. Ta piosenka ma delikatne brzmienie, ale równocześnie przynosi pocieszenie i nadzieję.

"Of Dirt And Grace" to album, który nie tylko dostarcza wspaniałej muzyki, ale także umożliwia nam zanurzenie się w mocy i pięknie miejsca, jakim jest Izrael. Zespół Hillsong United doskonale łączy słowa, melodię i duchowe przesłanie, tworząc coś, co dotyka serc i przemawia do naszych dusz.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji posłuchać tego albumu, gorąco polecam się z nim zapoznać. "Of Dirt And Grace" od Hillsong United to prawdziwy hołd oddany Jezusowi i niezwykłe doświadczenie muzyczne.

Dziękuję, że byliście dziś z nami na antenie stacji Safira. Niech muzyka Hillsong United nadal inspiruje Was i prowadzi do głębszego zrozumienia wiary.


Zapraszamy w niedzielę o godz. 14.00 i 21.10 .

 


2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page