top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

NATHASSIA - Goddess Is A DJ

W każdą środę o godz. 23.00 - nowa audycja muzyczna w Safira.FM House, Trance, Deep-House, EDM, Tech-House, Nu-Disco, Progressive-House, Electronica, Electro-House

Mamy dla Was fantastyczne wieści! Od najbliższej środy, każdego tygodnia o godzinie 23:00 na falach Safira.FM, będziecie mogli delektować się muzyką niezwykłej artystki z kręgu muzyki elektronicznej – NATHASSIA, którą wymawia się jako Natasha.


NATHASSIA to artystka, która wpisała się w historię muzyki elektronicznej, będąc pierwszą, która wystąpiła na żywo w Świątyni Luksor w Dolinie Królów w Egipcie. To wydarzyło się podczas Międzynarodowego Festiwalu Mody Nefertiti. Artystka, pochodzenia holenderskiego i indyjskiego, emanuje zjawiskową jakością. W swojej muzyce i występach łączy w sposób urzekający elementy kultury wschodniej i zachodniej.


Jej tygodniowy program radiowy "Goddess Is A DJ" dociera do milionów słuchaczy w 31 krajach. Program znalazł się w ramówce wiodących stacji muzyki tanecznej, obok najbardziej znanych DJ-ów świata. W swoich setach serwuje najlepsze utwory z gatunków Mainstage EDM, Bass House, Progressive House i Electro House, urozmaicone swoimi własnymi klubowymi hitami.


Mauritius Times opisał Nathassię jako "wzór wielokulturowości". Dodatkowo, zwrócono uwagę na jej wyjątkowe połączenie holenderskich i południowoamerykańskich korzeni z tradycyjnym indyjskim dziedzictwem, co owocuje muzyką elektroniczną o rzadko spotykanej, hipnotyzującej jakości.


Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Pierwsze spotkanie z muzyką NATHASSIA już w najbliższą środę o 23:00. Do usłyszenia na falach Safira.FM! 🎶✨

 

Comments


bottom of page