top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Niemożliwości To Jego Specjalność

Czy słowa takie jak nie da się…, to nie zadziała…, to niemożliwe…, nie padają z twoich ust wtedy, gdy brakuje pieniędzy? Albo gdy stan zdrowia nie pozwala na leczenie? A może podczas nierozwiązywalnego sporu?

Wszyscy potrafimy wymienić kilka problemów, z którymi przyszło nam się zmierzyć, a które wydawały się nie do rozwiązania. Uczniowie Jezusa też napotkali wiele trudnych wyzwań, po których stwierdzili: - Nie da się tego zrobić! To niemożliwe!


A jednak, dokonane przez Jezusa cuda otwierają nasze oczy na to, czego my nie jesteśmy w stanie dostrzec. Zamieniają słowo niemożliwe na słowo: okazja. Ponieważ dla Boga wszystko jest możliwe, nasze niemożliwości stają się dla Niego okazją do ujawnienia Swojej mocy, zainspirowania naszej wiary i darowania nam nadziei.


Polecamy AUDYCJĘ i KONSPEKTY PDF, czyli Studium Biblijne do Ewangelii Jana 6,1-21 z serii "Pójść za Jezusem, Synem Bożym".


Poniżej odnośniki:


Kliknij: KONSPEKT PDF - to Studium Biblijne, do AUDYCJI pt. "Niemożliwości to specjalność Boga"


AUDYCJA do słuchania OFFLINE: Tutaj PLAYLISTA: Youtube


Fundacja IFL Polska wspiera w biblijnym myśleniu. Misja IFL Polska jest polskim oddziałem Insight For Living Ministries we Frisco, w Teksasie. Korzysta przede wszystkim z dorobku teologicznego pastora Chucka Swindolla (Charles R. Swindoll).


Audycje IFL Polska codziennie o godz. 9.00 i 17.00 (oprócz sobót), na fali Safira.FM

 

U źródła: IFL Polska

Comments


bottom of page