top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Noworoczny prezent od Fundacji IFL dla słuchaczy Radia Safira

Zaktualizowano: 31 gru 2022


Dobiega końca pierwsza seria audycji "Co jeśli... Bóg ma inny Plan", przygotowanych na podstawie książki Charlesa Swindolla pod tym samym tytułem. Dla naszych słuchaczy mamy pięć bezpłatnych egzemplarzy książki;


Co jeśli... nagle wszystko stracisz? Co jeśli… oszuka cię bliski przyjaciel?Co jeśli… zmagasz się z poważną chorobą? Co jeśli… twój szef traktuje cię niesprawiedliwie i lekceważąco? Jako wierzący ludzie żyjemy na froncie wojny duchowej. Życie stawia nam wiele trudnych pytań. Możemy oczywiście udawać, że one nas nie dotyczą, i bujać w obłokach albo się z nimi zmierzyć, aby mocno stać nogami na ziemi. Pastor Chuck Swindoll jak zawsze interesująco i inteligentnie dotyka trudnych tematów, niezmiennie odwołując się do ostatecznego, dla nas wierzących, autorytetu – Biblii. Wystarczy zajrzeć do spisu treści, żeby się przekonać, że tę książkę trzeba przeczytać. Można się z niej wiele nauczyć! Polecam.dr Zygmunt P. Karel, pastor.


Napisz do nas w dwóch, trzech zdaniach co najbardziej zaintrygowało Cię w wybranym odcinku audycji a książka będzie Twoja. Zapraszamy!

 

16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page