top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje odc. 8

Niedziela godz. 20.30 na fali Radio.Safira.FM Przygotuj się na letnią muzyczną odyseję w rytmach Afro, prowadzoną przez KASANGO. W programie usłyszycie jego najnowszy utwór "Save a Prayer", w którym gościnnie występują Leo Guardo i Leo Giira, a także Jordan Grace w utworze "Redolent"

Zapraszamy na kolejny odcinek audycji muzycznej prowadzonej przez znakomitego południowoafrykańskiego DJ-a i producenta, Kasango. Urodzony z niewiarygodnym wyczuciem rytmu i głęboką pasją do muzyki, Kasmario Thulani Ike Fankis, szerzej znany jako Kasango, jest prawdziwym fenomenem w świecie muzyki. Pochodzący z Welkom, małej miejscowości w Republice Południowej Afryki, Kasango od najmłodszych lat wiedział, że muzyka to jego przeznaczenie.


W wieku zaledwie 16 lat odkrył swoją fascynację muzyką house i zaczął zgromadzać imponującą kolekcję płyt. Czerpiąc inspiracje od wybitnych południowoafrykańskich DJ-ów, takich jak Black Coffee i DJ Kent, Kasango otaczał się ludźmi, którzy podzielali jego zamiłowanie do muzyki i którzy go inspirowali. Chodził na eventy, na których marzył o graniu, starannie obserwując techniki innych DJ-ów, by potem wrócić do domu i doskonalić swoje umiejętności.


Niebo jest dla niego jedynie punktem wyjścia. Jego karierę można wyjaśnić nieustannej ciężkiej pracy i niewyczerpanej miłości do muzyki. To dopiero początek ekscytującej i obiecującej podróży w branży muzycznej dla Kasango.


Przygotuj się na letnią muzyczną odyseję w rytmach Afro, prowadzoną przez Kasango. W programie usłyszycie jego najnowszy utwór "Save a Prayer", w którym gościnnie występują Leo Guardo i Leo Giira, a także Jordan Grace w utworze "Redolent". Nie przegap!


W tym odcinku:


01.  RY X - Lençóis (Love Me) (Notre Dame Remix)

02.  Chris IDH - Falling for your lies

03.  Christos Fourkis, DiMO (BG), Vera Russo – It

04.  Moojo feat Awen - Giant

05.  Peggy Gou - Nanana (Alex Wann & Sasson Remix)

06.  Sasson x Marten Lou - Sun Will Rise

07.  ANOTR, Abel Balder-Relax My Eyes (Chris Arna & Morbus Remix)

08.  Kasango, Leo Guardo, Leo Gira - Save A Prayer feat. Jordan Grace [Redolent]

09.  Franky Wah x Vintage Culture - Alive (Themba Remix)

10.  Eran Hersh - YUMS (Mili & Sam Haze Remix)

11.  Nitefreak, Miishu, Stevo Atambire – VOM

12.  Francis Mercier - Djon Maya

 

Foto: Wix.com

Comentários


bottom of page