top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje odc. 9

Niedziela godz. 20.30 na fali Radio.Safira.FM Bombo & Eddie Ferrer – Bafut

LA SANTA – główna postać stojąca za Redolent Music – oraz CHUS, DJ i producent muzyczny. CHUS zainspirowany jest różnorodnymi gatunkami: muzyką klasyczną, jazzem, bossa novą, soulem i muzyką świata. Ta bogata mieszanka kultur pozwala LA SANTA na stworzenie unikalnej atmosfery. Zadziwiające jest jej wyjątkowe poczucie przynależności, które dodatkowo podkreśla przez wewnętrzną podróż. Jej DJ-skie sety obfitują w wrażliwość, harmonię oraz wysokie dawki groove'u, bębnów i etnicznych korzeni.


LA SANTA miała okazję dzielić scenę z czołowymi DJ-ami muzyki elektronicznej z całego świata, takimi jak The Martinez Brothers, Seth Troxler, Blond:ish, CHUS, Dennis Ferrer, Deborah De Luca, Oscar L, Audio Fly i Birds Of Mind, żeby wymienić tylko kilka nazw. Jej energiczne i rytmiczne występy docierają do międzynarodowej publiczności na takich scenach jak Ibiza, Tulum, Kair, Gwatemala, Panama, Bali, Indie czy Maroko. Jej styl, kształtowany przez angielską, holenderską i amerykańską scenę undergroundową, ewoluował w kierunku muzyki house z wyraźnymi wpływami soulu, muzyki tribalnej, latynoskiej i światowej. Dzięki temu jest wszechstronną DJ-ką, która w swoich setach porusza się od minimal deep tech po melodic, nie zapominając o afro tech i latynoskich bitach.


Charyzma LA SANTA to jej niezaprzeczalna siła. Gdy zaczyna grać, jej energia jest zaraźliwa, co tworzy niepowtarzalny i wyjątkowy klimat. Jej produkcje zdobywają uznanie w branży, a współpracowała ona z takimi artystami jak FKA Mash, Jinadu, Sparrow & Barbossa, G.Zamora, Coco, Blueheist i D-Formation. Jako przykład warto podać, że jej utwór "Cumanayagua", stworzony we współpracy ze Sparrow & Barbossa, znalazł się na 11. miejscu w rankingu 100 najlepiej sprzedających się utworów Afro House w 2021 roku na Beatport. Wytwórnie takie jak Stereo Productions, Nervous, Madoras In Da House i Redolent są świadectwem jej wszechstronności i nieograniczonej pasji do różnych gatunków muzyki.


Jej najnowszy projekt, Redolent Music, to niezależna wytwórnia płytowa, organizator wydarzeń i agencja zarządzająca, stworzona wraz z renomowanym DJ-em i producentem CHUSem. Ich misją jest zaspokojenie potrzeb dynamicznie zmieniającego się przemysłu muzycznego i promowanie nowych talentów.


Zapraszamy do fascynującej podróży muzycznej z LA SANTA, w tym również jej najnowszy utwór Bombo & Eddie Ferrer – Bafut, wydany przez Redolent!


W tym odcinku:


01. Safar (FR) - Scandalosa feat. LeCloarec)

02. Sean Miller - Solstice (Kenny Glasgow Remix)

03. Peter Brown, Mijangos - Kimbara

04. Nic Fanciulli, Black Circle - The Breakfast Club (Extended Mix)

05. Mr.V, MATA (ESP) - Won’t Stop feat. Mr.V

06. Awen, Floyd Lavine - Kusimana (Instrumental)

07. Augusto Yepes, Presi On, Renate - Mawu

08. Robin M - Maina (Extended Mix)

09. Eddie Ferrer - Bafut REDOLENT

10. CAFI, Ata Óztuna & Cafe de Anatolia - Tam Tam

11. La Santa - Bombo REDOLENT

12. Nandu, Radeckt, Tripolism - Dope Dance (Extended Mix)

13. &Me, Black Coffee, Keinemusik - The Rapture Pt. III x Losing My Religion (Yigit & Mert Edit)

 

Foto: Wix.com

Comments


bottom of page