top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Plemienne Transfuzje z Redolent Music

Hous-owa niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM

🔥🎵 Niedzielny wieczór zapowiada się na fali Radio Safira nieziemsko gorąco!


Przygotujcie się na muzyczną podróż z francuskim DJ-em i producentem – HALLEX M! 🎶🌍


Od Bordeaux przez Miami, Amsterdam, aż po Hong Kong, Hallex M rozgrzewa parkiety największych klubów na świecie a już w tę niedzielę o 21:00 zagości w naszej audycji REDOLENT MUSIC! 🎧Zadebiutował za konsoletą w 1996, a dziś jest synonimem energetycznej house'owej duszy. Jako założyciel United Music Records, Hallex M wprowadza do gry taki talent, jak DJ Fudge, Cristian Vinci i wielu innych. 🚀


💿 Jego single takie jak "Simpatico" z brytyjskim wokalistą soulowym Omarem czy EPka "Oggun" podbiły listy i serca słuchaczy. Hallex M łączy house z afrykańskim rytmem, tworząc muzykę, która porusza zarówno ciało, jak i duszę.


🥁 W najbliższej audycji Hallex M zabierze nas w afro-głęboką podróż z setem pełnym barw, emocji i niezapomnianych brzmień. Czekają na Was przeboje takie jak "Kababo" Pablo Fierro & Atmos Blaq, prywatne edity utworów z The Rapture Pt.III i wiele innych, które tylko u nas usłyszycie w ekskluzywnych mixach!


📌 Zaznaczcie w kalendarzu, przygotujcie wygodne buty i najlepsze humory, bo ten wieczór będzie należał do muzyki z najwyższej półki!


⏰ Niedziela, godzina 21:00 - na falach Radia Safira. Do usłyszenia!


 

Comments


bottom of page