top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - AIWASKA

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM

Zapraszamy na "REDOLENT Music" z DJ CHUS & LA SANTA, a w roli gościa - AIWASKA. Niedziela, godzina 21.00.


W tym tygodniu mamy przyjemność zaprezentować AIWASKA - projekt tajemniczego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem muzycznym. Jego brzmienie jest hipnotyzujące i duchowe, z organicznymi elementami. Perfekcyjne połączenie rytmu Melodic House z atmosferycznymi basami i hipnotyzującym wokalem.


AIWASKA ma na swoim koncie komozucje dla takich cenionych wytwórni muzycznych jak Exploited, Crosstown Rebels, Bar 25 Music i House Music With Love. Współpracował z wieloma legendarnymi wokalistami, takimi jak Robert Owens, Roland Clark, Egyptian Lover, Aquarius Heaven, Starving Yet Full (ex. Azari & III) i wieloma innymi. Został również poproszony o stworzenie unikalnych remiksów dla wielu znanych miłośników muzyki tanecznej, w tym Patrice Baumel, Eelke Kleijn, Jenia Tarsol & Kino Todo, Audiofly, Mihai Popoviciu, Tensnake, Dj Assault, Dj Feadz i innych. Jego imponujący dorobek przyniósł mu uznanie wielu sław muzyki elektronicznej, takich jak Solomun, Black Coffee, Damian Lazarus, Adam Port, &Me, Rampa, Claptone, aby wymienić tylko kilku.


AIWASKA prowadzi także projekt NFT i serię wydarzeń "Aiwaska Planet". W ramach tego projektu tworzy ruch osób pragnących pomóc planecie i środowisku, organizując wydarzenia z elementami immersyjnego show, gdzie część dochodów z NFT jest przeznaczana na cele charytatywne. Dochód z tych wydarzeń przeznacza na ochronę dzikich zwierząt i środowiska.

Z globalną bazą fanów, AIWASKA występował w wielu prestiżowych miejscach, takich jak Festiwal Burning Man, Tulum, Ibiza i inne. Ostatnio rozpoczął także swoją miesięczną audycję radiową na renomowanych stacjach Insomniac Radio / Sirius Xm (USA), Ibiza Sonica Radio, Ibiza Global Radio i Tulum DownTown Radio. Jego praca była wysoko oceniana przez magazyny DJ Mag i Mixmag w ciągu ostatniego roku, a jego przyszłość z pewnością zapowiada się obiecująco.


Cieszcie się tą głęboką, melodyjną podróżą z AIWASKA, w tym bonusowym utworem Tanit - Auwa Uwa w Redolent!


Lista utworów:


01. Nu feat. Jo.Ke - Who Loves The Sun (Aiwaska Remix)

02. Adam Ten & Maori - Spring Girl

03. Aiwaska - Lucid dreams

04. Mishell - Autumn

05. REBRN - About The People

06. Luke Alessi & Jordan Brando - Affogato

07. Jepe -1995

08. Tez - The Riggs

09. Aiwaska - ID

10. Aiwaska - ID

11. Red Axes, Clams - Kid Caffeine

Utwór bonusowy:

12. Tanit - Auwa Uwa


 

Comments


bottom of page