top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - LA SANTA

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


Przygotujcie się na kolejną dawkę muzycznych wrażeń z LA SANTA, główną postacią Redolent Music, w towarzystwie CHUSA, DJ-a i producenta, którego twórczość ukształtowała muzyka klasyczna, jazz, bossa nova, soul oraz world music. Mieszanka kultur i gatunków pozwoliła jej stworzyć wyjątkowy, niepowtarzalny klimat. Jej sety wypełnione są wrażliwością, harmonią, wysokimi dawkami groove, perkusji i splecione etnicznymi korzeniami.


LA SANTA dzieliła DJ-ski pulpit z najlepszymi międzynarodowymi DJ-ami takimi jak The Martinez Brothers, Seth Troxler, Blond:ish, CHUS, Dennis Ferrer, Deborah De Luca, Oscar L, Audio Fly czy Birds Of Mind, aby wymienić tylko kilku. Rozsiewa swoją energię i groove na całym świecie, grając na Ibizie, w Tulum, Kairze, Gwatemali, Panamie, Bali, Indiach, Maroku... Jej styl, pod wpływem undergroundowych dźwięków angielskich, holenderskich i amerykańskich, zdecydowanie zbiega się w muzyce house inspirowanej soulem, tribalami, latynoskimi i światowymi rytmami.


Jej produkcje są doceniane na scenie, współpracowała przy produkcjach z takimi artystami jak FKA Mash, Jinadu, Sparrow & Barbossa, G.Zamora, Coco, Blueheist i D-Formation, aby wymienić tylko kilku. Na przykład utwór „Cumanayagua“ LA SANTY & Sparrow & Barbossa osiągnął miejsce 11 w top 100 najlepiej sprzedających się utworów Afro House w 2021 roku na Beatport.


Redolent Music to jej najnowszy projekt, nowa niezależna wytwórnia płytowa, producent wydarzeń, agencja zarządzania i koncepcja stylu życia, stworzona wspólnie z znanym artystą, DJ-em i producentem CHUSEM, którego celem jest dostosowanie się do ewoluującego przemysłu muzycznego i promowanie wschodzących talentów.


Dołączcie do nas w tej głębokiej, afro-groovy podróży z LA SANTA na żywo z Sing Sing Theater w Bangkoku, w tym (Safar (FR) Remix) jej nowego utworu Oasis wraz z G.Zamora.


Oto playlista


1. Elias (GER) - Cha

2. La Santa, G.Zamora - Oasis (Safar (FR) Remix) [Redolent]

3. Dean Mickoski, Capri - Aleraya [Redolent]

4. Daniel Rateuke - Oudara

5. Peppe Citarella - Mas Que Enkama (Re-Edit Mix)

6. Berkan & Orkun Bozdemir - Jungle Crossing

7. Emanuele Esposito, Gianni Romano - It's Not Right feat. Helen Tesfazghi (The Deepshakerz Remix)

8. La Santa - Bunyi

9. Crystal Waters - G

ypsy Woman (Rampa Edit)

10. Moeaike - Everyone Else

11. Eden Shalev - Papi

12. Samer Soltan - Iynayeh


Dołączcie do nas w niedzielę o godz. 21.00 i bądźcie uczestnikami niezapomnianej muzycznej podróży.


Nie zapomnijcie oznaczyć #RedolentMusic #DJCHUS #LaSanta #DeepAfroGroove, #RadioSafira aby podzielić się swoimi wrażeniami!

 

Comments


bottom of page