top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - La Santa

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM

Redolent Music z DJ Chus & La Santa


W każdą niedzielę o godzinie 21:00, Radio Safira zaprasza na wyjątkową audycję "Plemienne Transfuzje z Redolent Music ", prowadzoną przez DJ Chus i La Santa.


Tym razem specjalnym gościem będzie sama La Santa, dyrektor kreatywna Redolent Music.


La Santa przynosi wyjątkową mieszankę kultur w swoich DJ-setach. Jej występy cechują się wrażliwością, harmonią oraz wysokimi dawkami rytmu, bębnów i korzeni etnicznych.


Współpracowała z takimi gwiazdami elektronicznej sceny jak The Martinez Brothers, Seth Troxler, Blond:ish, CHUS, Dennis Ferrer i wieloma innymi. La Santa grała na całym świecie, od Ibizy po Bali, wprowadzając publiczność w swój unikatowy, energetyczny świat.


W audycji usłyszysz nie tylko jej wyjątkowe produkcje, ale również utwory innych znakomitych artystów. W programie znajdą się takie hity jak "Cumanayagua" La Santa & Sparrow & Barbossa, jak również nowe wydania z Redolent - "Kalima" i "Bombo". To będzie podróż przez głębokie, tribalowe brzmienia, zrealizowana na żywo z Ad Sidera Semper w Bocas del Toro.


Tracklista audycji zawiera utwory od Senzali, Luedji Luny, Nico de Andrei, Rodrigo Gallardo i wielu innych. Każdy kawałek wprowadzi słuchaczy w unikalny nastrój, będąc świadectwem bogatej i różnorodnej sceny muzycznej.


 

bottom of page