top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - LA SANTA

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


W niedzielę o godzinie 21.00 na antenie Radio.Safira.FM kolejny odcinek audycji "PLEMIENNE TRANSFUZJE - REDOLENT MUSIC SHOW" z niezwykłymi DJ-ami: CHUS i LA SANTA. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez świat muzyki tribal, house i etnicznych brzmień, prowadzoną przez prawdziwych mistrzów gatunku.


LA SANTA, szefowa Redolent Music, wraz z CHUS, DJ-em i producentem, którego inspiracje czerpią z muzyki klasycznej, jazzu, bossa novy, soulu oraz world music, zabiorą Was w niesamowitą podróż pełną zmysłowości, harmonii oraz wysokich dawek groove'u, bębnów i etnicznych korzeni.


LA SANTA dzieliła scenę z najlepszymi międzynarodowymi DJ-ami elektroniki, takimi jak The Martinez Brothers, Seth Troxler, Blond:ish, CHUS, Dennis Ferrer, Deborah De Luca, Oscar L, Audio Fly czy Birds Of Mind. Rozprzestrzenia swoją energię i groove na całym świecie, grając w miejscach takich jak Ibiza, Tulum, Kair, Gwatemala, Panama, Bali, Indie, Maroko... Jej styl, będący syntezą wpływów angielskich, holenderskich i amerykańskich scen undergroundowych, przekształcił się w house'ową muzykę inspirowaną soulem, tribalami, latynoskimi brzmieniami.


Redolent Music to jej najnowszy projekt: niezależna, butikowa wytwórnia płytowa, producent wydarzeń, agencja zarządzająca i koncepcja stylu życia, stworzona wspólnie z renomowanym artystą, DJ-em i producentem CHUS, którego celem jest dostosowanie się do ewoluującego przemysłu muzycznego i rozwijanie wschodzących talentów.


Dołączcie do nas w tę niedzielę na żywo z "Slave To The Rhythm" na Bali i zanurzcie się w plemienną podróż taneczną z LA SANTĄ! Radio.Safira.FM zaprasza w niedzielę o godz. 21.00.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page