top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - LA SANTA

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


W niedzielę o godz. 21.00 Radio.Safira.FM zaprasza na kolejną audycję "Plemienne Transfuzje - Redolent Music Show", którą poprowadzą DJ Chus & La Santa. Tym razem specjalnym gościem będzie hiszpański DJ i producent, Danny Serrano, znany z balansowania między eksperymentem a niezachwianym zobowiązaniem do klasycznego ducha muzyki house.


Danny Serrano, wyróżniający się energią, precyzją i przede wszystkim duszą swoich setów, rozpoczął swoją muzyczną podróż w Madrycie, już w wieku 8 lat, eksperymentując z klawiaturą i różnorodnymi dźwiękami. Inspiracja europejskimi DJ-ami i takimi artystami jak Satoshi Tomiie czy Laurent Garnier sprawiła, że Danny już w wieku 16 lat zdecydował, iż jego przyszłość będzie związana z muzyką. Jego talent został dostrzeżony przez Carlsberg, co zaowocowało pierwszą trasą koncertową, a później współpracą z Nic Fanciulli i Saved Records.


W audycji usłyszycie wyjątkowe utwory, takie jak remix "In Common" Alicii Keys przez Black Coffee, czy energetyczne "Kamili" w wykonaniu Francisa Merciera. Danny Serrano zaprezentuje także swoją najnowszą produkcję "Puñaladas" [Redolent], z gościnnym udziałem Pedro Rivasa, będącą gorącym hitem tego roku.


Przygotujcie się na niezapomniane wrażenia i dołączcie do nas na fali Radio.Safira.FM, aby razem celebrować epicką niedzielę muzyki elektronicznej. 🎧🔊💃


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page