top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music & Armandd G

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


🎧🔥 Odkryj muzyczne rytmy z DJ CHUS & LA SANTA w najnowszym odcinku "Plemienne Transfuzje - Redolent Music Show"! 🌍


Zapraszamy na wyjątkowe muzyczne spotkanie o godz. 21:00 na fali Radio.Safira.FM. Tym razem gościem specjalnym będzie Armandd G – gwatemalski DJ, producent, promotor, znany ze swojej pasji do muzyki elektronicznej, szczególnie tech-house i tribal-house.


Armandd G zaczynał od gry na perkusji, by później, w 1996 roku, odkryć świat DJ-ing. Jego muzyczna podróż objęła liczne występy w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Gwatemali i wielu innych krajach, gdzie dzielił scenę z takimi artystami jak Dubfire czy Joseph Capriati.


🎵 W odcinku usłyszycie utwory:


1. Armandd G - Tokatoka

2. Armandd G - One Ride

3. Safar (FR) - Love Parade

...i wiele innych!


Niedziela, godz. 21:00 na Radio.Safira.FM! Dołączcie do nas na tę melodyjną podróż przez afrykańskie brzmienia i niezapomniane elektroniczne dźwięki w "Plemienne Transfuzje - Redolent Music Show"! 🌐✨


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Commenti


bottom of page