top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music La Santa & Danny Tuval

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


W niedzielę o godzinie 21:00 na antenie Radio.Safira.FM, nie przegap kolejnego odcinka programu REDOLENT MUSIC SHOW. Tym razem za deckami stanie DJ CHUS & LA SANTA, a gościem specjalnym będzie izraelski DJ i producent, Danny Tuval z duetu VOOZ BROTHERS.


Danny, znany ze światowych scen, współtwórca takich hitów jak "More & More", wraz z Zivem 'Zigo' Golandem, zaprezentuje swoje najnowsze EP "OH SHEEP".


Czekają na Was nie tylko ich świeże utwory "Oh Sheep" oraz "Vamos" wydane pod szyldem Redolent, ale też afrykańskie brzmienia w remiksach i edycjach takich artystów jak Kanye West czy 10CC.


Przygotujcie się na podróż przez różnorodne kultury muzyczne z VOOZ BROTHERS na fali Radio.Safira.FM w niedzielę o godz. 21.00!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page