top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music La Santa - LUCERNO

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


Już dzisiaj o godzinie 21:00 w Radio Safira kolejny odcinek Redolent Music Show, gdzie specjalnym gościem będzie argentyński DJ i producent - Lucero. Jego muzyczna podróż rozpoczęła się już w wieku 14 lat, kiedy to miksował na winylach, czerpiąc inspiracje z takich gatunków jak New Wave, elektronika, Synthpop oraz Jazz-Funk. Fascynacja artystami takimi jak Pink Floyd, Depeche Mode czy New Order zaowocowała wyjątkowym stylem, który Lucero rozwijał będąc rezydentem klubu Voodoo Lounge w Argentynie.


Po przeprowadzce do Playa Del Carmen w 2015 roku, Lucero nie tylko kontynuuje swoją karierę, ale też dzieli scenę i współpracuje z lokalnymi artystami. W 2022 roku wydał swój pierwszy singiel "Matafiyi" z pomocą wytwórni KMT, a jego muzyka szybko zyskała uznanie, co doprowadziło do kolejnego wydania, tym razem przez REDOLENT, w styczniu 2024 roku. Lucero nie zwalnia tempa, prezentując swoje EP "Orbits" i "Home", a także najnowszy singiel przy Modern Architec Music.


Dzisiaj wieczorem nie zabraknie jego najnowszych utworów "Elementos" i "Sentidos", wydanych przez REDOLENT. Będzie to wyjątkowa okazja, by doświadczyć unikalnego miksu House, Deep House i Melodic Techno, którym Lucero zaskakuje na parkiecie.


Niedziela o godz. 21:00. House, Deep House i Melodic Techno. Czeka na Was niesamowite doświadczenie pełne unikatowych brzmień.


 

Commentaires


bottom of page