top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - LINDA ROMANAZZI

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


🎧🌟 Dołączcie do nas w tę niedzielę o godz. 21.00, aby posłuchać niezwykłej audycji Redolent Music z wyjątkowym gościem - Lindą Romanazzi! 🌟🎧


Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż z LINDĄ ROMANAZZI, nomadyczną DJ-ką i producentką, która od dwóch dekad zbiera muzyczne inspiracje z każdego zakątka świata. Linda, z 20-letnim doświadczeniem jako DJ w rodzinnym Sztokholmie i Paryżu, zagrała w klubach takich jak Hôtel Costes, Le Baron czy Raspoutine. Od 2019 roku jest kuratorką muzyczną i rezydentką w bohemijskim kurorcie Boho Club Marbella, tworząc tam unikalną tożsamość muzyczną.


🎶 W czerwcu 2023 roku Linda wydała EP "The Beginning Of Eternity" z Cafe De Anatolia i obecnie pracuje nad nowym EP oraz czterema singlami z Walther music dla Music for Dreams. Z rezydenturami w takich miejscach jak Coya Marbella, Tulum, Ibiza, Marbella, Paryż i Sztokholm, Linda dzieliła decki z artystami takimi jak Elif czy The Soul Brothers.


🌅 W audycji Redolent Music, Linda zaprezentuje swoją niezwykłą mieszankę muzyki elektronicznej, łącząc dźwięki organic i deep house z warstwami melodyjnego, afro house, elektroniki i indie dance. Jej sety to podróż od mistycznych, kobiecych brzmień po energetyczne i klubowe wibracje.


💃 Odkryjcie pełną listę utworów, w tym "Does It Matter" od Anji i Samma, "Not Enough" Lazarusmana i Hyenah, a także "In this Lifetime" samej Lindy Romanazzi.


Dołączcie do nas w Radio Safira i dajcie się porwać muzycznej magii LINDY ROMANAZZI!


 

Comments


bottom of page