top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - MEGABLAST

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM

W najbliższą niedzielę o godz. 21:00 na antenie Radio Safira - zapraszamy na wyjątkową audycję "Plemienne Transfuzje - Redolent Show", której gospodarzem będzie niemiecki DJ i producent muzyczny MEGABLAST, znany również jako Sascha Weisz.


Jego niepowtarzalne, gatunkowo zróżnicowane podejście do elektronicznej muzyki współczesnej, łączące house, afro, latin, dub, hipnotyczny techno i world beats, zyskało mu uznanie na całym świecie.


Sascha Weisz, od początków kariery w Wiedniu, gdzie zwrócił na siebie międzynarodową uwagę albumem "Kunuaka" z Makossa & Megablast wydanym przez G-Stone label Krudera & Dorfmeistera, po przeprowadzce na północ Ibizy, występował w najbardziej ikonicznych miejscach i wydarzeniach na świecie, takich jak Scorpios Mykonos, Caprices Festival Crans-Montana, Ushuaia, Lio, Blue Marlin i wiele innych.


Jego utwory wydane przez takie wytwórnie jak Sol Selctas, Flying Circus, Madorasindahouse, International Deejay Gigolos, !K7, a także własna Luvlite Recordings, oraz remixy od takich producentów jak DJ Koze, Acid Pauli, Luciano, Booka Shade, Jenia Tarsol, Chaim, SadoV (Red Axes), Stereo MCs i Henrik Schwarz, pokazują jego szerokie muzyczne spektrum i nieograniczoną miłość do różnych gatunków.


W audycji "Plemienne Transfuzje - Redolent Show" usłyszycie m.in.:


1. Makossa & Megablast - Like A Rocket (2005)

2. Makossa & Megablast - Like A Rocket (2015 Edit)

3. Rebrn Koka - Phisica

4. DJ Vibe & Fragoso - Don’t Stop (Dub Mix)

5. Joseph Ashworth - Cobalt

... wiele innych!


Dołączcie do nas w Radio Safira w niedzielę o 21:00 na "Plemienne Transfuzje - Redolent Show" z Megablastem!


 

bottom of page