top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Plemienne Transfuzje z Redolent Music - The Angels

Niedziela ⏰ 21:00 na fali Radio.Safira.FM


Najnowszy odcinek Redolent Music Show, w tym tygodniu poprowadzą THE ANGELS prosto z Tel Awiwu. Moran i Steven to para, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Podczas gdy typowa randka dla wielu to kolacja i seans filmowy, oni rozpalają parkiety swoimi DJ setami lub tworzą płonące rytmy house i techno.


Ich muzyka zyskała uznanie takich artystów jak Black Coffee, Solomun czy Roger Sanchez, a także została zremiksowana przez artystów światowego formatu. Ich utwory osiągnęły ponad milion odtworzeń na różnych platformach i znalazły się na ponad 2000 playlistach Spotify, a także zdobywały szczyty list Afro House na Beatport i listy taneczne iTunes w wielu krajach.


Talent i profesjonalne produkcje THE ANGELS zwróciły uwagę Sony Mexico i ich wytwórni Orianna, gdzie wydali swój najnowszy hit "Fuego En Tus Ojos", a ten szybko podbił serca słuchaczy w Ameryce Łacińskiej. Para zagrała w najlepszych klubach Ziemi Świętej, obok takich jak Andhim czy Stylo.


W najnowszym odcinku Redolent Music Show usłyszycie najnowszą produkcję "Vuelta De La Victoria" oraz wiele innych utworów, które łączą w sobie house, techno, a także latynoskie, afrykańskie i orientalne brzmienia. Zapraszamy do słuchania Radio.Safira.FM w niedzielę o godzinie 21.00!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comentarios


bottom of page