top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Podarunek dla Ciebie!

Cztery egzemplarze książki dla słuchaczy Radia Safira

Charles Swindoll w Radio Safira
Odkrywanie Biblii


Mamy dla Was książkę autorstwa Charles'a Swindoll'a. Pierwsze cztery osoby, które zamierzają uczestniczyć w spotkaniu i do nas o tym napiszą, otrzymają w prezencie egzemplarz, który być może zawiera przepis na życie...?

Tylko do osobistego odbioru a zatem dla uczestników pierwszego spotkania, 11 października w Warszawie, w sali konferencyjnej przy ul. Polnej Róży 1C (Ruch Mt28), we wtorek o g. 19:00. Będzie to także wspaniała okazja aby poznać się osobiście! Napisz: nasz adres


O spotkaniu nadmieniamy w tym miejscu


Odkrywanie Biblii. W poszukiwaniu przepisu na życie


Wszyscy wiemy, do czego prowadzi niezdrowe czy nieregularne odżywianie. Ból głowy, brak koncentracji, poirytowanie, senność czy nawet depresyjny nastrój – to niektóre ze skutków złych nawyków żywieniowych. W ten sposób ciało daje nam znać, że nie otrzymuje składników potrzebnych do normalnego funkcjonowania. Dobra kondycja zależy od dobrej diety.


Podobnie jest w sferze duchowej. Bez regularnego karmienia się Słowem Bożym nasze życie wewnętrzne szybko podupada. Zaniedbując czas modlitwy i lektury Biblii, stajemy się powierzchowni i skupieni na sobie, nerwowi i mało wyrozumiali. To nieuchronne symptomy duchowego niedożywienia.


Znany nauczyciel biblijny Charles R Swindoll przedstawia zasady studiowania Pisma Świętego, które pomogą ci je lepiej zrozumieć, zastosować i podzielić się swoimi odkryciami z bliskimi. Zbyt wielu próbuje na własną rękę szukać recept na życie, rezygnując z pomocy wiarygodnego przewodnika – Słowa Bożego. Pastor Chuck podpowiada, jak delektować się przesłaniem Biblii i korzystać z jej ponadczasowej mądrości.


 


17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page