top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Poranek z Biblią

💫 "Dzieje Wysłanników Chrystusa" w NOWYM PRZEKŁADZIE DYNAMICZNYM od Wydawnictwa NPD już o świcie, codziennie o 6:00 rano w Radio Safira

🌅 Rozpocznij każdy dzień z Bożym Słowem! 📖


💫 "Dzieje Wysłanników Chrystusa" w NOWYM PRZEKŁADZIE DYNAMICZNYM od Wydawnictwa NPD już o świcie, codziennie o 6:00 rano w Radio Safira.


Nowy Przekład Dynamiczny to most łączący tradycję z nowoczesnością. Przenosi Boże Słowo prosto do serc i umysłów współczesnych odbiorców, sprawiając, że Pismo Święte staje się żywe, bliskie i zrozumiałe dla każdego szukającego prawdy.


📚 Każda księga Nowego Testamentu w tej edycji jest przełomem w polskiej literaturze religijnej. Przypisy i komentarze, w pełni skoncentrowane na Chrystusie, rozświetlają kontekst historyczny, antropologiczny i teologiczny, oferując głębsze zrozumienie wiary chrześcijańskiej.


🌟 Ta wyjątkowa interpretacja to nie tylko tłumaczenie - to przede wszystkim przemyślana i wierna adaptacja, która odkrywa przed nami "siedlisko życiowe" tekstów biblijnych. Została stworzona, by pomóc w lepszym zrozumieniu eklezjalnego wymiaru przesłania skierowanego do pierwszych wspólnot.


✨ Szukasz inspiracji i zachęty do duchowego wzrostu? Nowy Przekład Dynamiczny odnawia perspektywę i otwiera nowe horyzonty w postrzeganiu Ewangelii. Szczególnie polecamy go tym, którzy pierwszy raz sięgają po Biblię, pragnąc odnaleźć w niej światło na swoje życiowe drogi.


🙏 Odkryj na nowo Pismo Święte, jego ratującą moc i nadzieję, którą Bóg objawił nam w Jezusie Chrystusie. Niech to będzie początek Twojej osobistej podróży z Bożym Słowem.


 

Comments


bottom of page