top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Premiera Albumu `PINK`

Środa godz. 13.30 na fali Radio.Safira.FM : Robin Schulz: Muzyczna Odprawa Paszportowa w Emocjonalną Podróż

Po trzech latach koncertowania, zbierania inspiracji i ciężkiej pracy w studiu, artysta z dumą prezentuje swój piąty album studyjny, zatytułowany `PINK`. Album zawiera 17 utworów i gościnne występy FIL BO RIVA, Dennisa Lloyda, Davida Guetty, Toma Walkera oraz Alle Farben i Israela Kamakawiwo`ole.


Pełen Pasji i Innowacji


"PINK jest rezultatem połączenia mojej pasji jako DJ-a z nowymi, świeżymi elementami, które zabiorą słuchaczy w emocjonalną podróż. To jest album pełen pozytywnej energii i kreatywności", mówi artysta.


Współpraca z niespodzianką


Album prezentuje imponującą listę gości, w tym hitowe single, jak `Killer Queen` z FIL BO RIVA, `Young Right Now` z Dennisem Lloydem oraz `On Repeat` z Davidem Guettą. Inne porywające utwory to `Sun Will Shine` z Tomem Walkerem oraz emocjonalny cover `Somewhere Over the Rainbow / What a Wonderful World` z Alle Farben i Israel Kamakawiwo`ole.


Warto Czekać


Ta premiera była jednym z najbardziej oczekiwanych momentów muzycznych tego roku. Po trzech latach od ostatniej płyty, nowe dzieło jest znakomitym dowodem na ewolucję artysty. "Otwieram nowy rozdział, nie tylko jako DJ, ale jako już całkiem kompletny artysta i producent. Mam nadzieję, że to, co stworzyłem, poruszy wasze serca tak, jak poruszyło moje," dodaje artysta.


Gdzie Słuchać?


Album `PINK` jest już dostępny na fali Radio.Safira.FM i wszystkich głównych platformach streamingowych a także w wersji "krążek" w wybranych sklepach muzycznych.

 


Comments


bottom of page