top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

Premiera „Unsung Hero”

Historia wiary i muzyki znanych artystów chrześcijańskich


Gigant dystrybucji filmowej Lionsgate ogłosił premierę nowego filmu muzycznego o tematyce religijnej, zatytułowanego "Unsung Hero". Film, który ma trafić na ekrany 26 kwietnia 2024 roku, przedstawi historię dorastania znanych chrześcijańskich artystów muzycznych i zdobywców nagrody Grammy, Rebecci St James oraz zespołu for King & Country.


Fabuła filmu skupia się na życiowej podróży rodziny Smallbone, która przenosi się z Australii do Stanów Zjednoczonych. Ukazuje siłę i wytrwałość rodziny, prowadzonej przez "szefową rodziny" Helen Smallbone. Film jest efektem współpracy z Kingdom Story Company oraz Candy Rock Entertainment, firmą należącą do aktorki Candace Cameron Bure.


Reżyserem i scenarzystą filmu jest duet Joel Smallbone i Richard Ramsey. W obsadzie filmu zobaczymy takie gwiazdy jak Daisy Betts, Kirrilee Berger, Jonathan Jackson, Lucas Black oraz Candace Cameron Bure.


Film ukazuje dramatyczne i inspirujące losy rodziny, która po upadku firmy muzycznej ojca, przeprowadza się do USA, aby odbudować swoje życie i rozwijać muzyczne talenty dzieci. Historia przedstawia wpływ wiary na życie rodziny i drogi do sukcesu w muzyce, z duchowym przesłaniem.


Zespół for King & Country wyraził nadzieję, że film będzie miał na widzów tak pozytywny wpływ, jak na nich samych miał proces jego tworzenia.

 

Jeannie Ortega Law , Christian Post Reporter

コメント


bottom of page