top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

PREMIERA: "What Are We Waiting For?" for KING & COUNTRY

A teraz coś specjalnego dla wszystkich naszych słuchaczy! Już w najbliższy wtorek, o godzinie 23:00, w Radio Safira odbędzie się premiera albumu "What Are We Waiting For?" od for KING & COUNTRY. Nie przegapcie tej wyjątkowej chwili i dołączcie do nas, by razem odkryć muzykę, która może zmienić Wasze życie.

Najnowszy album for KING & COUNTRY, "What Are We Waiting For?", to znakomita mieszanka dźwięków i emocji, stanowiąca doskonałą bazę do głębokiej refleksji na temat życia i naszych wyborów. W świetle informacji podanych przez People, dowiedzieliśmy się, że kluczową rolę w finalnej wersji tytułowej piosenki odegrał zespół i ich szef działu social media i kreatywności, który poczuł, że czegoś tu jeszcze brakuje....


Zastanawiacie się, dlaczego warto poświęcić swój czas na słuchanie tej płyty? Otóż, jej kluczowa idea, zainspirowana przez jednego z członków zespołu, to "What are we waiting for?". To pytanie, jak tłumaczy Luke Smallbone, można zastosować do różnych aspektów życia - dbania o nasze małżeństwa, wychowania dzieci czy wsparcia dla innych. To wezwanie do działania, do chwycenia byka za rogi, zamiast bezmyślnie pogrążać się w oczekiwaniach i bezczynności.


Wideo do piosenki, zrealizowane na pustyni Mojave, niesie ze sobą analogię do pustyni jako miejsca, które może nas zatrzymać, ale też może być polem do boju i walki o lepsze jutro. Efekt? Obraz i muzyka splatają się w jedno, tworząc kompletne dzieło sztuki, które zasługuje na uwagę i refleksję.


Nie sposób przejść obojętnie obok tej płyty. Jeśli szukacie muzyki, która dotyka, inspiruje i każe zastanowić się nad własnym życiem, "What Are We Waiting For?" od for KING & COUNTRY jest albumem dla Was.


A teraz coś specjalnego dla wszystkich naszych słuchaczy! Już najbliższy wtorek, o godzinie 23:00, w Radio Safira odbędzie się premiera albumu "What Are We Waiting For?" od for KING & COUNTRY. Nie przegapcie tej wyjątkowej chwili i dołączcie do nas, by razem odkryć muzykę, która może zmienić Wasze życie. Do usłyszenia!

 

Wiktor


bottom of page