top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

PUNX UP THE VOLUME

NOWOŚĆ NA ANTENIE RADIA SAFIRA - PREMIERA: ŚRODA GODZ. 18.00🎛️🔥 Przygotujcie się na muzyczną rewolucję z MOGUAI. Premiera już w najbliższą środę o godz. 18.00 na fali Radia Safira! 🔥🎛️


🎶 Na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej, MOGUAI jest prawdziwą legendą. Z ponad 30-letnią historią, która obfituje w przeboje, headlinerów głównych festiwali i niezapomniane noce na parkietach na całym świecie, MOGUAI przybywa(!), aby podpalić Wasze muzyczne zmysły swoim elektryzującym cotygodniowym programem radiowym.


💿 O MOGUAI: Jako ikona elektronicznej muzyki tanecznej, od dziesięcioleci zachwyca globalną scenę muzyczną. Jego nienaganne umiejętności miksowania i porywające, gatunkowo-zacierające utwory umocniły jego status pioniera i innowatora w branży.


🎧 Każdego tygodnia, MOGUAI przygotowuje 60-minutowy, DJ-Mix, który nie pozwoli Wam usiedzieć w miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym entuzjastą muzyki tanecznej, czy po prostu chcesz odkryć najnowsze bity, program radiowy MOGUAI to Twoje miejsce z najświeższymi utworami i ekskluzywnymi wydaniami.


🌟 W pierwszej audycji usłyszycie między innymi:


  1. "Mwaki" (Major Lazer Remix) - Zerb, Sofiya Nzau

  2. "Yeke Yeke" (Duke & Jones Remix) - Mory Kanté

  3. "Make You Sweat" - Dillon Nathaniel Ft. Yelah

  4. "Monaco" (WILL K Mix) - BAD BUNNY

  5. "You & Me" (Rivo Mix) - Disclosure, Eliza Doolittle

  6. "Heartbreak Repair System" - Narciss, DJ Heartstring ...i wiele innych niesamowitych utworów!

📻 Dołączcie do nas w Radio Safira i dajcie się porwać niesamowitym dźwiękom "PUNX UP THE VOLUME". To będzie godzina pełna energii i niezapomnianych wrażeń! 


Comments


bottom of page