top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Radio Safira świętuje dzisiaj pierwszy rok dzałalności!

Boże Słowo może dotrzeć do każdego człowieka, niezależnie od miejsca i czasu

Witajcie w świecie Radia Safira - stacji, która bije sercem na całym świecie, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To miejsce, w którym nauka płynąca z Biblii, starego i nowego testamentu, króluje jako królowa nad wszystkim, co robimy. To miejsce, w którym spotykają się ludzie z różnych części świata, by słuchać jednego głosu - głosu Ewangelii.

Najważniejsze audycje nadawane przez Radio Safira to nauczanie z cyklu „Pełnia Życia”, produkowane przez fundację IFL - Polska. Ta fundacja, zainspirowana pastorem Chuckiem Swindollem, nauczycielem Słowa Bożego, tworzy programy, które pomagają słuchaczom zrozumieć Boże przesłanie w sposób łatwy i przystępny. IFL Polska i Radio Safira to zgrany zespół, który pracuje aby dzielić się dobrymi wiadomościami.

To jednak nie wszystko, co Radio Safira ma do zaoferowania. Stacja emituje także nauczanie z cyklu „Kropla Wieczności” oraz niezwykłe reportaże Fundacji Głos Ewangelii, które otwierają oczy na Boże działanie w codziennym życiu. Wszystkie materiały wykorzystywane przez stację pochodzą z wielu wyjątkowych źródeł, w tym z Wydawnictwa Vocatio, które dostarcza nam najnowsze i najważniejsze treści.

Audycje biblijne przygotowane na są podstawie Biblii Nowego Dynamicznego Przekładu pod tytułem” Dobra Wiadomość o ratunku w Chrystusie" Wydawnictwa NPD. Słowo Boże podajemy za pomocą Biblii Tysiąclecia oraz Biblii Warszawskiej. Chcemy, aby każdy wierzący bez względu na przynależność kościelną, czuł się jak u siebie. Patrzymy na to, co nas łączy – osobę Jezusa i Trójjedynego Boga.

Nie zapominamy także o muzyce! Radio Safira oferuje różnorodną muzykę chrześcijańską oraz klasyczną, która pozwala słuchaczom odpocząć i zanurzyć się w pięknie dźwięków. Nadajemy w języku polskim i angielskim, abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy na całym świecie.

W tym roku uruchomiliśmy także nasz serwis informacyjny, który skupia się na informacjach nadchodzących z kościołów w Polsce i na całym świecie. To miejsce, w którym można znaleźć dobre, pozytywne informacje, które budują dobry nastrój i pomagają dostrzec dobro tego świata. Nasz serwis nadawany jest co 60 minut, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w świecie. Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy, Katolickiej Agencji Informacyjnej oraz ewangelicznym serwisom informacyjnym z całego świata.

Dzięki naszej misji i zaangażowaniu, w ciągu roku zgromadziliśmy rzeszę 20000 słuchaczy w Polsce i 53 krajach świata. To nie tylko liczby, to 20 tysięcy ludzkich historii, które zmieniają się dzięki naszej stacji. To tysiące ludzi, którzy znaleźli u nas odpowiedzi na trudne pytania, którzy odkryli nową jakość w relacji z Bogiem i z innymi ludźmi. To ludzie, którzy czują, że nie są sami w swoich duchowych poszukiwaniach, że mają swoje miejsce w tej społeczności, że są kochani i ważni. Radio Safira to nie tylko stacja radiowa, to miejsce spotkań, rozmów, modlitw, a przede wszystkim - to miejsce, gdzie Boże Słowo może dotrzeć do każdego człowieka, niezależnie od miejsca i czasu. I my jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego niesamowitego dzieła, że możemy przyczynić się do odrodzenia duchowego naszego kraju i świata. Dlatego zapraszamy wszystkich słuchaczy, którzy jeszcze nie znają naszej stacji, dołączcie do naszej wspólnoty, odkryjcie w sobie nową jakość życia i doświadczenie Bożej łaski. Radio Safira - bo każdy z nas potrzebuje swojej oazy dla duszy, ciała i ducha!


Dziękujemy, że jesteście z nami....

 

6 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page