top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Rewind Christian Music

Kolejna odsłona W KAŻDY PIĄTEK: Rewind Christian Music," który zdobył już serca odbiorców w wielu stacjach radiowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Teraz dołącza do Safira.FM!

🎶 Co Was czeka w "Rewind Christian Music" w najbliższy piątek? 🎶


Pierwszy Segment otworzy Steven Curtis Chapman z utworem "Dive", co z pewnością stanie się świetnym wprowadzeniem i natychmiast wprowadzi nas w stan refleksji. Rebecca St. James z "Go And Sin No More" z pewnością dodatkowo zintensyfikuje ten stan, a Skillet z "Rest" obiecuje nam moment relaksu i duchowej odnowy.


Drugi Segment wprowadzi więcej energii do audycji, zwłaszcza dzięki utworowi "Stomp" od God's Property. Petra z "Beyond Belief" oraz Point Of Grace z "Faith Hope & Love" dopełnią ten segment, tworząc bogatą paletę muzycznych emocji.


Trzeci Segment z utworami od Phila Joela i Third Day obiecuje być bardziej introspekcyjny, z głębokimi tekstami i emocjonalnym wykonaniem.


Czwarty Segment zapowiada się bardzo obiecująco z Jaci Velasquez i jej "I Will Rest In You", co z pewnością przyniesie nam chwilę wytchnienia. Utwór "Ocean Floor" od Audio Adrenaline z pewnością zostanie zapamiętany, a "Funny Flashback" z Justinem Fennellem wprowadzi lekką nutę humoru.


Piąty Segment obiecuje klasyczne brzmienia od Degarmo & Key i Tait, co z pewnością spodoba się fanom starszych, dobrze znanych utworów.


Szósty i Ostatni Segment z Michelle Tumes, Newsboys i True Vibe zamknie audycję, pozostawiając nas z uczuciem radości i duchowej pełni.


Wszystko wskazuje na to, że będzie to audycja, której nie warto przegapić. Jeśli jesteś fanem muzyki o głębokim, duchowym przesłaniu, to ta audycja z pewnością cię nie zawiedzie.


⏰ Kiedy nas słuchać? ⏰


Audycja "Rewind Christian Music" będzie emitowana w sześciu różnych segmentach:


- 7:30

- 12:30

- 14:00

- 18:00

- 19:00

- 21:00


Zapraszamy do wspólnego odkrywania muzyki, która nie tylko porusza serca, ale i niesie ze sobą głębokie przesłanie. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym wyjątkowym doświadczeniem muzycznym. Audycja w każdy piątek od rana do wieczora i dłużej. Do usłyszenia na falach Safira.FM! 📻🎶

 

Wiktor, Safira.FM

Foto: Tajmia Loiacono, Unsplash

bottom of page