top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Rodzicielstwo według Biblii

Od 1 listopada o godz. 9.00 i 17.00 - „Odkryj swoje dziecko. A przy okazji – siebie” - Księga Przysłów 22,6


Zapraszamy do wysłuchania nowego cyklu audycji codziennie o godz. 9.00 i 17.00.


Kliknij aby słuchać: radio.safira.fm lub skorzystaj z darmowych aplikacji, które możesz wybrać na naszej stronie: www.radiosafira.com


Wyruszasz w najbardziej niesamowitą podróż swojego życia – w podróż odkrywania swojego dziecka. Być może dziecko jest twoje przez urodzenie, adopcję czy nowe małżeństwo, może to twój wnuk, siostrzeniec czy bratanek, który z tobą mieszka. Bóg umieścił w twoim życiu to cudowne, jedyne w swoim rodzaju dziecko, chłopca lub dziewczynkę, abyś o nie dbał i je prowadził. To twoje dziecko. Spójrz tylko na piękno swojego dziecka! Jego delikatne i czyste serce.


Umysł z bujną wyobraźnią, zainteresowany najmniejszym szczegółem. Osobowość tryskająca śmiechem i radością, jak diament lśniący migotliwym blaskiem. Twoim zadaniem jest zbadanie ukrytego wszechświata, który tkwi w twoim dziecku. Odkryj te sekrety, a potem uwolnij swoje dziecko, aby było dojrzałym, pewnym siebie dorosłym, jakim Bóg zamierzył, aby było. W trakcie poznawania swojego dziecka, dokonasz też drugiego zaskakującego odkrycia. Odkryjesz samego siebie!


Chuck Swindoll zdawał sobie sprawę z tej zalety rodzicielstwa: Dopiero gdy miałem dzieci, zacząłem w pełni rozumieć, kim sam jestem. Gdy będziesz pokazywał swojemu dziecku jego piękno, Bóg będzie robił to samo dla ciebie. Podczas gdy ty jesteś rodzicem dla swojego dziecka, Bóg jest twoim rodzicem i zachęca cię, abyś rozwijał się razem ze swoim dzieckiem. Możesz i z Bożą pomocą będziesz wzrastał razem ze swoim dzieckiem! Czy jesteś gotowy, aby iść za Bożym głosem w pełną radości podróż rodzicielstwa? Wniknijmy w głąb Jego Słowa, aby odkryć drogę, którą mamy iść.


Teraz w Radio Safira a niedługo także w formie podcastów pod adresem:


https://subsplash.com/iflpolska/audycje

 


70 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page