top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraAna

SIENNA - Kościół Zielonoświątkowy

"Pismo Święte jest w pełni wystarczającą, pewną i nieomylną drogą do poznania, wiary i posłuszeństwa. Od czego lepiej zacząć nową serię Kazań „Wierzę”, jeśli nie od fundamentu wiary na którym ludzie budowali od tysięcy lat. Posłuchaj i poznaj czym jest Słowo Boże, odkryj czym może stać się w twoim życiu"

Dzisiaj odwiedziliśmy online Kościół Zielonoświątkowy SIENNA w Warszawie.


Piszą o sobie:


- Nasz Kościół to coś więcej niż budynek czy określona przynależność konfesyjna. To przede wszystkim wspólnota ludzi, których połączyło doświadczenie Bożej miłości – gorącej, nieograniczonej i zupełnie wyjątkowej. Miłości, która jest niezasłużonym darem. Miłości, która odnajduje człowieka niezależnie od tego, kim jest, co zrobił i jakie ma przekonania. Niektórym z nas ta Boża miłość dosłownie uratowała życie. Innym przywróciła jego właściwy sens. Dla każdego pozostaje na co dzień niewyczerpanym źródłem inspiracji, by kochać innych tak, jak ukochał nas Jezus, by ufać Bogu i chodzić Jego drogami. By nie zgubić tego, co w życiu najważniejsze. To dzięki tej miłości umiemy się cieszyć z każdego kolejnego dnia, żyć w wolności i przebaczeniu.


Są wśród nas biznesmeni i niedawni bezdomni. Wzorowe małżeństwa i samotni rodzice po przejściach; studenci, imigranci, emeryci. Ludzie sukcesu i ludzie po przejściach. Nie jesteśmy idealni. Nie czujemy się lepsi od innych. Tworzymy grupę osób, spośród których każda w pewnym momencie swojego życia osobiście uwierzyła w chrześcijańskie przesłanie o kochającym Bogu, i której życie od tej pory uległo zmianie. Na lepsze.


Nie chcemy i nawet nie potrafimy zachować tego doświadczenia tylko dla siebie. Może jesteś wierzący i po prostu szukasz ludzi, z którymi mógłbyś w nieskrępowany sposób chwalić Boga; może jesteś zagubiony i sam już nie wiesz, w co wierzyć; może uginasz się pod ciężarem winy lub niespełnienia, czujesz, że nie radzisz sobie w życiu osobistym; a może po prostu straciłeś gdzieś po drodze radość istnienia – niezależnie od Twojej sytuacji, zapraszamy Cię. Wierzymy, że znajdziesz tutaj odpowiedź na swoje pytania i rozwiązanie dla nękających Cię problemów. Jesteśmy społecznością całkowicie otwartą, a w naszej kaplicy przy ul. Siennej znajdzie się miejsce dla każdego.

 

U źródła: https://sienna.waw.pl

bottom of page