top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Smooth Jazz This Week with JC Sol

I doczekaliście się... Nowa jazz-audycja na falach Radia SafiraPrzygotujcie się na muzyczną podróż, jakiej jeszcze nie było! Radio Safira z dumą zaprasza na premierową audycję "Smooth Jazz This Week with JC Sol", która odbędzie się w czwartek 14 marca o godzinie 21.00. Dołącz do JC Sol, która każdego tygodnia dostarczy nam to, co w smooth jazzie najlepsze!


Zapomnijcie na chwilę o ponurych wiadomościach dnia codziennego i pozwólcie sobie na godzinę pełną relaksu i niezapomnianych wrażeń. "Smooth Jazz This Week with JC Sol" to wyjątkowa godzina, w której JC Sol, ceniona artystka jazzowa, zaprezentuje to, co rzuca wieczorną porą na kolana! Smooth jazz w jej selekcji to połączenie nowoczesności, gracji i innowacji. JC, wykorzystując swoje bogate doświadczenie sceniczne, dzieli się unikalnymi spostrzeżeniami na temat artystów i ich muzyki. Przygotujcie się na odkrywcze historie i muzyczne perełki, które mogliście dotąd przegapić.


Kanadyjska artystka, JC Sol, to wielokrotnie nagradzana wokalistka i autorka piosenek, której pasja do R&B i Adult Contemporary podbiła serca fanów na całym świecie. Jej muzyka, to połączenie soulful groove'ów z nowoczesnością. Z JC Sol każdy utwór to opowieść ze sporą dawką pozytywnej energii, którą teraz będziecie mieli okazję doświadczyć na własne uszy.


Włączcie radio.safira.fm w czwartek 14 marca o 21.00 i dajcie się porwać premierowej magii smooth jazzu z JC Sol. To będzie godzina, która odmieni Wasze postrzeganie jazzu i pozwoli na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Od przyszłego tygodnia - zawsze w czwartek!


 

留言


bottom of page