top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Smooth Jazz This Week with JC Sol

Dzisiaj o godz. 21.00 na fali Radio.Safira.FM


O godzinie 21:00 na antenie Radio.Safira.FM - zapraszamy - na niezwykłą muzyczną ucztę z JC Sol w programie "SMOOTH JAZZ THIS WEEK WITH JC SOL". Przygotujcie się na godzinę pełną wyjątkowego, gładkiego jazzu, który jest doskonałym towarzyszem wieczornego relaksu.


W tym odcinku, JC Sol zabierze Was w podróż pełną jazzowych wibracji, prezentując utwory takich legend jak Bob Baldwin, Richard Elliot, Kem oraz Michael Broening. Będzie to niepowtarzalna okazja, by delektować się ich największymi przebojami, w tym "Everybody's Beautiful (In Brazil)" w wykonaniu Boba Baldwina czy "Chill Factor" Richarda Elliota.


Nie zabraknie również miejsca dla utworu "You're On My Mind" Kem oraz "When You Smile" Michaela Broeninga, gdzie gościnnie wystąpi Randy Scott. Everett B. Walters z "And the Story Goes" oraz Tony Carlucci i Lou Bartolomucci z "Watch What Doesn't Happen" również wprowadzą Was w jedyny w swoim rodzaju nastrój.


Prawdziwą perłą programu będzie jednak wykonanie tematu z serialu "Moonlighting" przez Ala Jarreau oraz zamknięcie audycji nagrodzonym utworem "Our Groove" autorstwa samej JC Sol. Dodatkowo, w programie usłyszycie "After the Love Is Gone" w interpretacji Normana Browna, co jeszcze bardziej wzbogaci tę jazzową podróż.


Radio.Safira.FM o godz. 21.00 - to dobry czas, aby zrelaksować się po trudach dnia przy dźwiękach najlepszego smooth jazzu, które wybrzmiewają prosto z serca i pasji JC Sol.


 

Comments


bottom of page