top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Sobota z Andy'm Chrisman'em

Worship 🎶


"Worship with Andy Chrisman – Hymns". Przez cały dzień, w sześciu niezwykłych muzycznych segmentach, będziemy mogli wsłuchiwać się w hymny, które poruszają serca i umysły.


Pierwsza godzina rozpocznie się od utworów takich jak "All Creatures (Sing The Harmony)" w wykonaniu Shane & Shane z Davy Flowers, czy "Doxology (God Be Praised)" w wersji Worship Circle feat. Todd Fields. Nie zabraknie również takich artystów jak Chris Davenport z utworem "Plead The Blood" czy Jeremy Riddle z "We Crown You".


W drugim segmencie usłyszymy Matta Redmana i Chrisa Tomlina w "How Great Thou Art (Until That Day)", a także "Trust In God" od Elevation Worship. Phil Wickham zaprezentuje "It Is Well With My Soul", a I AM THEY "My Feet Are on the Rock".


Trzeci segment przybliży nas do takich wykonawców jak Casting Crowns z "At Calvary", Chris Tomlin z "Come Thou Fount (I Will Sing)", Hillsong United & TAYA z "Holy, Holy, Holy" oraz CAIN z "Honest Offering / I Surrender All (Live)".


Druga godzina audycji przyniesie nam jeszcze więcej wspaniałej muzyki. W czwartym segmencie pojawią się Bethel Music z "Drenched In Love", Paul Baloche z "What A Friend We Have In Jesus", Mass Anthem z "Because He Lives (Amen) / Because He Lives" i duet Matt Boswell & Matt Papa z "His Mercy Is More".


Piąty segment to kolejna porcja muzycznych doznań z North Point Worship i "This Is My Song", Worship Circle feat. Meredith Andrews i "My Jesus I Love Thee (With Every Breath)", Sandrą McCracken z "When I Survey The Wondrous Cross" oraz Hillsong Worship z "Christ Is Enough".


Na zakończenie, w szóstym segmencie, Shane & Shane przedstawią "Be Thou My Vision (Lord You Are)", 4HIM "The Love Of God", Travis & Lily Cottrell "Just As I Am", a Christy Nockels "Advent Hymn (Renewed)".


Niech ten dzień będzie pełen inspiracji i nadziei. Zapraszamy do słuchania "Worship with Andy Chrisman – Hymns" w Radio Safira!


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności...Comments


bottom of page