top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Sobota z Andy'm Chrisman'em

Worship 🎶


W ten wyjątkowy weekend, Radio Safira pragnie zaprosić Was na niezwykłą duchową podróż z audycją "Worship with Andy Chrisman – March Worship", która rozbrzmiewać będzie przez cały dzień w sobotę, w sześciu poruszających segmentach. Przygotujcie się na głębokie doświadczenie adoracji, które przemieni Wasze serca i umysły, prowadząc przez różnorodność muzycznych wyznań wiary.


Już w pierwszej godzinie rozpoczniemy od potężnego uwielbienia z "YAHWEH (No One)" Chrisa Tomlina, poczujemy dreszcze z "Rattle!" w wykonaniu Zacha Williamsa, Essential Worship & Stevena Furticka, złożymy hołd Bogu z Brooke Ligertwood w "Bless God" i zaufamy Bogu razem z Elevation Worship. Kolejne segmenty będą kontynuacją naszej duchowej podróży, w której "Jesus Over Everything" od The Belonging Co podkreśli, co w życiu jest najważniejsze, a "In Christ Alone / The Solid Rock" w wykonaniu Travisa Cottrella przypomni nam o niezachwianej skale, jaką jest Chrystus.


W trzecim segmencie Phil Wickham zachęci nas do uwielbienia w "Praise The Lord", Cece Winans opowie o naszym Królu w "That’s My King", a Shane & Shane wywyższą naszego "Awesome God". LO Worship przypomni, że "He's Not Done" pracować w naszych życiach.


Druga godzina to kontynuacja tej niezwykłej podróży z Mackiem Brockiem, który "Magnify" wielkość Boga, Hillsong Worship śpiewającym, że "God Is Able", Gateway Worship & Joshem Baldwinem, którzy składają "Crowns Down" przed Bogiem, a Central Live świętującym, że "Love Has Won".


Ostatnie segmenty przyniosą nam "Firm Foundation (He Won’t)" w wykonaniu Cody’ego Carnesa, wyjątkowe "Great I Am" z The Worship Initiative, inspirujące "Boxes" Kim Walker-Smith i "Crazy Love" od Maverick City Music, Chandler Moore & Naomi Raine.


Zakończymy naszą podróż "My Feet Are On The Rock" z I AM THEY, refleksyjnym "Beautiful Jesus" od Passion, serdecznym "Heart of Worship" w wykonaniu Seacoast Music & Brandon Lake, a Citizens z "good ground" będą przypominać o mocnych fundamentach naszej wiary.


Niech sobota z Radio.Safira.FM stanie się dla Was czasem odnowy i osobistego spotkania z Bogiem. Dołączcie do nas i pozwólcie muzyce przemówić do Waszych serc.


 

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle:

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności...Comments


bottom of page