top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Sobota z Andy'm Chrisman'em

Worship 🌌📻🎶

🍂🎵🙏 "Fall Harvest Worship" z Andy Chrisman - tylko w Radio Safira, w sobotę! 🙏🎵🍂


Oto zaproszenie do wspólnego uwielbienia i refleksji, które rozgrzeje serca podczas jesiennego chłodu.


🕒 GODZINA 1


✨ Segment 1 (17m44s)

- Rozpoczniemy z Gateway Worship i ich "Praise The Lord", przechodząc przez wiarę z Phil Wickham w "I Believe", aż do głębokich tonów "Yahweh (Psalm 84)" w wykonaniu The Worship Initiative. Następnie, staniemy "Stand in Your Love" z Bethel Music & Josh Baldwin.


🌟 Segment 2 (19m31s)

- Zanurzymy się w mocy Jego imienia z The Belonging Co w "Just The Mention Of His Name", będziemy "Bless God" razem z Brooke Ligertwood i wzniesiemy się z Cece Winans w "Worthy Of It All". Citizens przybliżą nas do "to know you".


🙌 Segment 3 (18m34s)

- Uwielbienie z Elevation Worship, zaufamy, że "He’s Not Done" razem z LO Worship, a Phil King przypomni nam, że "Psalm 23 (I Am Not Alone)". Influence Music zakończą godzinę swoim "All Yours".


🕒 GODZINA 2


💫 Segment 4 (18m31s)

- Z Matt Maher'em odmówimy "The Lord’s Prayer (It’s Yours)", poczujemy miłość Boga z We The Kingdom i skupimy się razem z Central Live. C3 NYC przypomni nam, że "My Whole World".


✨ Segment 5 (19m10s)

- Ugasimy nasze duchowe pragnienie "Living Water" od Shane & Shane, Chris Davenport będzie "Plead The Blood", a Pat Barett zapewni, że "Morning By Morning (I Will Trust)". The Belonging Co & Andrew Holt przeniosą nas "Here Now".


🌟 Segment 6 (18m06s)

- Passion zaśpiewają o tym, co "I've Witnessed It", Capitol City Music uwielbią "O Praise The Name (Anastasis)", TAYA odda wszystkie swoje dni w "For All My Life". Jon Reddick zakończy z modlitwą "God, Turn It Around".


Dołączcie do nas na tę podróż pełną duchowego ciepła i muzycznego ukojenia, która z każdym akordem zbliża nas do Niego.


 コメント


bottom of page