top of page

Serwis informacyjny

Sugar Show & Robin Schulz

Zaktualizowano: 27 lis 2023

🔥Wtorek o godz. 21.00, 🔥🎵

🎧🌟 Wtorkowy wieczór na fali Radia Safira! Zrobi się gorąco! O 21:00 zapraszamy Was na "Sugar Show" z fenomenalnym Robinem Schulzem za sterami kapsuły muzycznej! 🌟🎧


Zanurzcie się w głębokie dźwięki i melodyczne pejzaże:


🎶 Break for You – Najnowsza petarda od samego Robina Schulza, która rozgrzeje atmosferę od pierwszych sekund!


Śledźcie, jak Nicky Romero & AFROJACK biorą nas 🔙 "Back to Where We Started", a "One with the Wolves" Robin Schulza pokaże siłę spokoju i dzikości w jednym.


Zachwycicie się "Unholy" – unikatowym duetem Sam Smith & Kim Petras orz poddacie się(?) nostalgii z "1999" by Aevion. 🕺💃


Nie przegapcie "Jawbreaker" od Bougenvilli, które będzie prawdziwym kefarem parkietu oraz epickiej kolaboracji Swedish House Mafia & Coldplay w "Every Teardrop Is a Waterfall". 💦🎉


Chris Lake & Aatig przeniosą Was w klimaty "In The Yuma", a "You Will See" od Quarterhead & Sesa zaskoczy Was swoją świeżością.


Fenomenalny Fedde Le Grand z "All Over The World" 🌐 przypomni, że muzyka nie zna granic, a z "Tik - Tok" od Jasted, Metano & Revealed Recordings poczujecie, jak czas biegnie w rytmie tych bitów.


Odkryjcie "Donde Estan" – latynoskie rytmy w wykonaniu Simona Favy & Yvvan Back i "Set Me Free" – wyzwalające dźwięki od NIGHT / MOVES.


Poczujcie magię "Miracle" w wykonaniu Calvina Harrisa & Ellie Goulding, "We Go Out" od Alesso & Sick Individuals, zabierze Was tam, gdzie wszystko się zaczyna – na sam środek parkietu.


I na koniec, "Deceiver" – Chris Lake & Green Velvet, dźwięk, który uwodzi i zaskakuje.


📢 Przygotujcie się na wieczór pełen wrażeń muzycznych i melodii. Włączcie Radio Safira o 21:00 i dajcie się ponieść falom muzycznych przyjemności z Robinem Schulzem! 

Comments


bottom of page