top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Sugar Show & Robin Schulz

Wtorek o godz. 21.00, 🔥🎵


🎧🌟 Nocne Wibracje z Robinem Schulzem w Radio Safira - "SUGAR RADIO SHOW" 🌟🎧


Witajcie, fani dobrej muzyki! Radio Safira zaprasza Was na spotkanie z Robinem Schulzem i jego "SUGAR RADIO SHOW" we wtorek, o godz. 21:00.


Przygotujcie się na energetyczne brzmienia, które rozgrzeją Was w te chłodne wieczory!


🔊 Na Start - Rozpoczynamy z "Stay High" od Diplo & HUGEL, a zaraz po tym "Overdrive" od Wave Wave - gwarantowany zastrzyk energii!


🔊 Elektroniczne Perły - Nie przegapcie "Live Without Love" od Shouse & David Guetta oraz "Like Somebody" od Diviners & Ason ID. To prawdziwe muzyczne klejnoty!


🔊 COTW - Nasz Classic of the Week, "Allein" od Pryda. Czas na chwilę nostalgii z klasycznym brzmieniem.


🔊 Remixy i Nowości - Odkryjcie nowe wersje kultowych utworów, w tym remix "Enjoy The Silence" od Depeche Mode oraz świeże hity jak "The Dream" od SLVR & Wave Wave.


🔊 Dźwięki Przyszłości - Zanurzcie się w nowoczesnych rytmach z "Rhythm of the House" od Roberta Falcona i "Wanna Dance" od Alle Farben, Jamesa Cartera & VARGEN.


🔊 Zakończenie na Wysokim Poziomie - Robin Schulz zaskoczy nas swoimi najnowszymi utworami, w tym "Fugazi" oraz "I'll Be There" z Ritą Orą i Tiago PZK.


🎶 Dołączcie do nas w Radio Safira i poczujcie pulsujące dźwięki elektronicznej muzyki z Robinem Schulzem! Do usłyszenia! 🎧🌟 

Comments


bottom of page