top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

Sugar Show & Robin Schulz

Wtorek o godz. 21.00, 🔥🎵


🎧 Już we wtorek o godzinie 21:00 włączcie Radio Safira, aby doświadczyć niezwykłej muzycznej podróży z 'SUGAR RADIO SHOW' prowadzonej przez znakomitego Robina Schulza!


W tym tygodniu Robin Schulz zabierze nas w fascynujący świat elektronicznych brzmień, prezentując starannie wyselekcjonowane utwory, które z pewnością rozgrzeją atmosferę każdego wieczoru. Usłyszymy energetyczny 'NO SIGNE' od Hazy, rytmiczny 'House All The Time' od Biscits, a także hipnotyzujące 'Hurricane' BugzBunny.


Nora En Pure zaskoczy nas 'Indulgence', a Moreno Pezzolato przeniesie nas w czasie ze swoją wersją 'Smells Like Teen Spirit'. Nie zabraknie też 'Riddim Go' od Dillona Francisa i VINNE, wybranego jako Track of the Week (TOTW).


Poczujcie egzotyczne rytmy w 'Papapo' od Öwnboss, Watzgood i Zuffo, zatracie się w 'Nanana' Peggy Gou i zatańczcie do 'Funk Soul Brother' od VLTRA (IT). 'Eyes Wide Shut' od Loopgeek, 'Musica' od Meduza oraz 'Where You Are' Johna Summita i Hayli to tylko niektóre z muzycznych pereł, które czekają na Was w tym wydaniu.


Dołączcie do nas na Radio Safira i pozwólcie sobie na chwilę relaksu przy najlepszych house'owych rytmach. Robin Schulz obiecuje, że 'SUGAR RADIO SHOW' dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Znajdziecie tam zarówno klasyczne hity, jak i świeże nowości sceny elektronicznej. 

Comentarios


bottom of page