top of page
  • Zdjęcie autoraRedAdmin

Ten człowiek

Nowa audycja w Radio Safira, codziennie od najbliższego poniedziałku, o godz. 11.00 i 21.00

Historia życia, działalności i nauczania Jezusa Chrystusa w postaci zharmonizowanej narracji opartej na tekstach czterech ewangelii

Czasami czytając relacje ewangeliczne o życiu i działalności Jezusa Chrystusa, możemy czuć się nieco znużeni tym, iż tak wiele opisów u Mateusza, Marka i Łukasza się dubluje, a także lekko sfrustrowani, że relacja Jana zupełnie nie pasuje do żadnej z poprzednich. Jak zatem je pogodzić? Czyż nie byłoby pięknie móc usłyszeć jeden zwarty tekst, z którego usunięte byłyby wszystkie powtarzające się opisy, a tekst oryginalny byłby uporządkowany chronologicznie, niezależnie od tego, z której relacji ewangelicznej pochodzi? A gdyby dodatkowo całość brzmiała jak pasjonująca powieść zredagowana pięknym, współczesnym językiem bez archaizmów, czyż nie byłoby to jeszcze wspanialsze? Powieść TEN CZŁOWIEK spełnia wszystkie powyższe oczekiwania i daje jeszcze więcej – logiczny podział na poszczególne etapy życia, działalności i nauczania Jezusa Chrystusa. To audiobook, jakiego dotąd nie było w języku polskim! Po jego wysłuchaniu będziesz nie tylko znać całość relacji o Mistrzu z Nazaretu, ale również – w pełnym kontekście – doskonale zrozumiesz przesłanie, które On głosił.


Audycji możesz wysłuchać codziennie, od najbliższego poniedziałku o godz. 11.00 i 21.00 - dzięki uprzejmości Wydawnictwa Vocatio i NPD. Czyta: Dariusz Kowalski. Muzyka: Rafał Gorączkowski. Zapraszamy.

 

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page