top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Amazing 80s with M.G. Kelly

✨ Piątek o godz. 13.30 na fali Radio.Safira.FM


W piątek o godzinie 13.30, zapraszamy wszystkich miłośników muzyki lat osiemdziesiątych do muzycznego podróżowania z audycją "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY" na antenie Radio.Safira.FM. Przez blisko dwie godziny będziemy delektować się kultowymi hitami, które na zawsze zapisały się w historii muzyki.


Pierwsza godzina rozpocznie się od klasycznego "Dancing With Myself" Billy'ego Idola, a zaraz potem usłyszymy "Give It To Me Baby" Ricka Jamesa i przebojowy "Time After Time" Cyndi Lauper. Nie zabraknie również hitów takich jak "What You Need" od INXS czy "Abracadabra" The Steve Miller Band.


Druga godzina to kontynuacja muzycznej podróży z Asia i ich "Heat Of The Moment", przez nostalgiczne "Kokomo" The Beach Boys, aż po energetyczne "Tonight She Comes" The Cars. Nie może również zabraknąć kultowego "Self Control" Laury Branigan czy "Cherish" Madonny, kończąc na "Church Of The Poison Mind" Culture Club.


Wihikuł czasu z "THE AMAZING 80s" z M.G. Kelly w Radio.Safira.FM w piątek o godz. 13.30. Zapraszamy!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

Comments


bottom of page