top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

THE AMAZING 80S with M.G. KELLY

🎉✨ Dzisiaj o godz. 13.30 - w Radio Safira!

To już piątek, zatem o godzinie 13:30 Radio Safira zabierze swoich słuchaczy w podróż w czasie dzięki audycji "THE AMAZING 80s with M.G. Kelly".


To dwugodzinne show, w którym przeżyjemy na nowo magię muzyki lat 80-tych - dekady niezapomnianych hitów, kultowych brzmień i niepowtarzalnego stylu.


Pierwsza godzina rozpocznie się od dynamicznego "Keep Feeling Fascination" zespołu Human League, po którym usłyszymy "Steppin’ Out" Joe Jacksona i energetyczne "Things Can Only Get Better" Howarda Jonesa. Dalsza część godziny to m. in. klasyczny "Uptown Girl" Billy'ego Joela, "Every Little Thing She Does Is Magic" The Police i melancholijne "Here Comes The Rain Again" Eurythmics.


Druga część audycji nie ustępuje pierwszej pod względem hitów. Bryan Adams z "One Night Love Affair", Queen z dwoma swoimi ikonami - "Another One Bites The Dust" i "Crazy Little Thing Called Love", a także "Do You Really Want To Hurt Me" Culture Club to tylko niektóre z utworów, które zabrzmią. Nie zabraknie też "She Works Hard For The Money" Donny Summer czy "Papa Don't Preach" Madonny.


Audycja zakończy się rytmicznym "Rio" Duran Duran, idealnie podsumowując to nostalgiczne i pełne energii popołudnie w rytmach lat 80-tych.


Słuchacze Radio Safira mogą się przygotować na prawdziwą ucztę muzyczną, która przeniesie ich w czasie do dekady, która nigdy nie przestaje fascynować. "THE AMAZING 80s with M.G. Kelly" to doskonała okazja, aby ponownie poczuć ducha lat 80-tych i przypomnieć sobie, dlaczego ta muzyka pozostaje tak kultowa. Zapraszamy!


 

bottom of page