top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

The Amazing 80s with M.G. Kelly

✨ Piątek o godz. 13.30 na fali Radio.Safira.FM


Jak w każdy piątek o godz. 13.30 Radio.Safira.Fm zabiera Was w podróż do przeszłości z audycją "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY"! Przygotujcie się na dwa godziny pełne hitów, które zdefiniowały jedną z najbardziej kolorowych dekad w historii muzyki.


Pierwsza godzina przeniesie nas w świat niezapomnianych melodii i rytmów, które na zawsze wpisały się w kanon muzyki. Będziemy mieli okazję ponownie usłyszeć takie hity jak "Who Can It Be Now?" od Men At Work, "New Attitude" w wykonaniu Patti Labelle, czy kultowy "White Wedding" Billy'ego Idola. A to dopiero początek!


W dalszej części audycji, Bangles rozbudzi nasze zmysły swoją "A Hazy Shade Of Winter", a Thompson Twins i Dead Or Alive sprawią, że nie będziemy mogli usiedzieć w miejscu. Nie zabraknie również klasyków od Deniece Williams, Hall & Oates oraz Van Halen.


Druga godzina to kolejna porcja niezapomnianych przebojów. Wang Chung, Bryan Adams, Escape Club, Rick James, i Janet Jackson to tylko niektórzy z artystów, których utwory rozbrzmiewać będą w naszym radiowym czasie podróży.


Nasza muzyczna podróż do lat 80-tych zakończy się na "wysokim tonie" z Billy Joel, Madonna, Devo, Go-Go’s, a także z niezapomnianym duetem Micka Jaggera i Davida Bowiego.


"THE AMAZING 80s with M.G. KELLY" w Radio.Safira.Fm To będzie nie tylko podróż w czasie, ale także niezapomniana lekcja historii muzyki. Bądźcie z nami, świętujmy magię lat 80-tych!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:

Join forces with Radio Safira as a Partner! It's only through your support that we can deliver broadcasts free of ads and the everyday hustle and bustle...

コメント


bottom of page