top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

"The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira

🎉✨ Piątek o godz. 13.30


W piątek o godzinie 13:30 na antenie Radio Safira zabierzemy Was w podróż sentymentalną do epoki, kiedy muzyka miała niepowtarzalny styl i charakter. "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY" to audycja, która przeniesie Was w czasie do kultowych lat 80-tych, pełnych niezapomnianych hitów i ikonicznych wykonawców.


GODZINA PIERWSZA


SEGMENT 1 Rozpoczynamy z Modern English i ich ponadczasowym "I Melt With You", przejdziemy przez rytmiczne "De Do Do Do De Da Da Da" The Police, melancholijne "Here Comes The Rain Again" Eurythmics, ekscentryczne "Mexican Radio" Wall Of Voodoo, aż po rockowe brzmienia Aerosmith w "Dude Looks Like A Lady".

SEGMENT 2 Phil Collins przypomni, że "You Can't Hurry Love", Dead Or Alive zakręci nas w rytmie "You Spin Me Round", Kim Carnes oczaruje "Bette Davis Eyes", a Erasure podaruje "A Little Respect".

SEGMENT 3 Wkraczamy do "Our House" Madness, Stevie Nicks zabierze nas na "Edge of Seventeen", a Billy Ocean rozpalony "Lover Boy" dodaje energii.

SEGMENT 4 Martika wzruszy w "Toy Soldiers", kończąc pierwszą godzinę nostalgiczną nutą.


GODZINA DRUGA


SEGMENT 1 Thomas Dolby zaskoczy nauką w "She Blinded Me With Science", Rick James wprowadzi do świata "Super Freak", Toni Basil energetycznie w "Mickey", George Michael przypomni o "Faith", a The Escape Club zabierze nas na "Wild West".

SEGMENT 2 Billy Idol z "Eyes Without A Face" wprowadzi trochę tajemniczości, Scritti Politi z "Perfect Way" i The Honeydrippers z "The Sea Of Love" dodadzą romantyzmu.

SEGMENT 3 The Pretenders "Middle Of The Road" i Fixx z "One Thing Leads To Another" utrzymają rockowy rytm, Duran Duran z "A View To A Kill" wprowadzą filmową atmosferę.

SEGMENT 4 Tears For Fears zakończą naszą podróż z "Everybody Wants To Rule The World", podsumowując esencję lat 80-tych.


Powrót do dekady pełnej kolorowych dźwięków i niezapomnianych melodii? TAK! Włączcie Radio Safira w piątek o godz. 13.30 i pozwólcie sobie na chwilę nostalgii z "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY".


 

Kommentare


bottom of page