top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

"The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira

🎉✨ Piątek o godz. 13.30


THE AMAZING 80s with M.G. KELLY jak co tydzień na antenie Radio Safira! Już w ten piątek o godzinie 13.30 zapraszamy Was na dwie godziny pełne niezapomnianych hitów, które na zawsze zmieniły oblicze muzyki. M.G. Kelly zabierze Was w niesamowitą przygodę przez lata 80., prezentując kultowe utwory, które definiują tę dekadę.


Godzina pierwsza rozpocznie się energetycznie od "Rock The Casbah" zespołu Clash, przez rytmiczne "Rhythm Of The Night" DeBarge, aż po klasyczne "Walk Of Life" Dire Straits. Nie zabraknie też Howarda Jonesa z "Things Can Only Get Better" czy hitu "Centerfold" J. Geils Band. Każdy segment tej godziny to starannie wyselekcjonowane utwory, które przywołają wspomnienia i sprawią, że nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu.


W drugiej godzinie podróży przez lata 80., M.G. Kelly zaoferuje Wam takie perełki jak "Invisible Touch" Genesis, "Hungry Like The Wolf" Duran Duran, a także nieśmiertelne "Tainted Love" Soft Cell. Ta godzina to kontynuacja energetycznego przeglądu dekady, w której muzyka miała niepowtarzalny charakter i styl. Znajdziecie tu również "Let's Groove" Earth, Wind & Fire oraz "Love Shack" B-52s, które idealnie zamkną naszą muzyczną podróż.


THE AMAZING 80s with M.G. KELLY to więcej niż audycja muzyczna – to celebracja epoki, która wprowadziła nowe brzmienia i stworzyła niezapomniane hity. Każdy fan muzyki, niezależnie od wieku, znajdzie tutaj coś dla siebie.


Dołączcie do nas w Radio Safira w ten piątek, aby razem przeżyć te niezapomniane chwile. Nie pozwól, aby te klasyczne dźwięki przeszły obok Ciebie!


Piątek godz. 13.30. Zapraszamy do włączenia Radio Safira i zanurzenia się w najlepszych dźwiękach lat 80-tych.


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:


Comments


bottom of page