top of page

Serwis informacyjny

  • Zdjęcie autoraWiktor

"The Amazing 80s with M.G. Kelly" w Radio Safira

🎉✨ Piątek o godz. 13.30


Piątkowe popołudnie w Radiu Safira zapowiada się... nostalgicznie! O godzinie 13:30 zapraszamy Was na wyjątkową podróż w czasie z audycją "THE AMAZING 80s with M.G. KELLY". Przez dwie godziny będziemy celebrować dekadę, która na zawsze zmieniła oblicze muzyki pop, rocka i dance.


Pierwsza godzina rozpocznie się od przeboju Billy'ego Joela "Modern Woman", po którym Cyndi Lauper porwie Was do tańca z "She Bop". Dire Straits z "Money For Nothing" i Berlin z "Take My Breath Away" przypomną, jak brzmiała prawdziwa muzyka lat 80. W drugim segmencie Thompson Twins, Rod Stewart i Duran Duran zabiorą Was w muzyczną podróż, a w trzecim Dazz Band, Frankie Goes To Hollywood i Pet Shop Boys jeszcze bardziej podkręcą tempo. Zakończymy tę godzinę utworem "Broken Wings" od Mr. Mister, który idealnie podsumuje pierwszą część naszej podróży.


Druga godzina rozpocznie się od "The Glamorous Life" Sheili E., a Kenny Loggins z "Footloose" nie pozwoli Wam usiedzieć w miejscu. Terence Trent D'Arby i Whitesnake dodadzą rockowego ducha. Następnie Madonna z "Like A Prayer" i Prince z "Raspberry Beret" przypomną, dlaczego są ikonami muzyki. W trzecim segmencie Gloria Estefan, Dexy's Midnight Runners i Genesis wprowadzą trochę różnorodności, a na zakończenie Don Henley z "The Boys Of Summer" idealnie wprowadzi nas w nostalgiczny nastrój.


"THE AMAZING 80s with M.G. KELLY" to nie tylko muzyka. To wspomnienia, emocje i niezapomniane chwile, które na zawsze zapadły w naszej pamięci. Dołączcie do nas w Radiu Safira i razem cofnijmy się do kultowej dekady pełnej niesamowitej muzyki!


 

Dołącz do nas jako Partner Radia Safira! Tylko dzięki Twojemu wsparciu możemy oferować audycje wolne od reklam i zgiełku codzienności:


Comments


bottom of page